PILNE: UE pomoże w brexicie. 420 mln osób znacząco chrząknie na znak, że Wielka Brytania musi się zbierać

Fot. 123rf.com
Rada Europejska zgodziła się na udzielenie Wielkiej Brytanii nadzwyczajnej pomocy w brexicie – poinformował Donald Tusk na Twitterze. 420 mln osób, które pozostały w Unii Europejskiej, ma w jednym momencie znacząco chrząknąć. Będzie to znak, że Wielka Brytania się zasiedziała i musi się zbierać.


– Data i godzina dyskretnego gestu jest nadal do ustalenia, ale mamy nadzieję, że Wielka Brytania zrozumie aluzję – poinformował szef Rady Europejskiej.

Zawoalowany komunikat Rady to reakcja na odrzucenie przez brytyjską Izbę Gmin o warunkach wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Nowy unijny program pomocy w brexicie zakłada, że w jednym momencie 420 mln mieszkańców Unii Europejskiej zacznie znacząco chrząkać, przewracać oczami i głęboko wzdychać.

– Jeżeli i to nie pomoże, poprosimy obywateli o wyłączenie muzyki, jednoczesne narzekanie na ból głowy, nagłą potrzebę wyprowadzenia psa na spacer, tyradę o pilnych obowiązkach w pracy jutro rano albo po prostu o wyciągnięcie odkurzaczy lub demonstracyjne pościelenie łóżek – zapowiada Rada Europejska.

I podkreśla, że drugi raz takiego gościa już raczej nie zaprosi.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...