Szok narodowców. Odkryli, że Polki nie chcą się wiązać z narodowcami [JAK TO] [DLACZEGO] [WTF]

For. 123rf.com
Niedługo dla polskich mężczyzn zabraknie polskich żon. Hinduskie agencje zachęcają do przyjazdu – tak brzmi apokaliptyczny tytuł listu nadesłanego do portalu Media Narodowe (to ci od Marszu Niepodległości). To taki smutny apel człowieka, który odkrył, że nie ma dziewczyny, i wysnuł błyskotliwy wniosek, że to przez imigrantów.


No i przez to, że głupie Polki wolą tych różnych Hindusów od zdrowych, białych, polskich mężczyzn.

Specjalnie dla was przebrnęliśmy przez te narodowe wywody, żeby wyłowić to, co najlepsze – najśmielsze tezy i najbardziej karkołomne cytaty. Oto i one.

1. “Rząd PiS masowo sprowadza do Polski mężczyzn z zagranicy.” To pierwsze zdanie, a już jest śmiesznie.

2. Ponieważ Polki częściej wiążą się z cudzoziemcami niż Polacy z cudzoziemkami, to jeżeli liczba imigrantów wzrośnie, “my polscy mężczyźni nie będziemy mieli żadnej alternatywy”.

3. “Śmiało więc można zaryzykować tezę że nadreprezentacja mężczyzn w wieku produkcyjnym przekracza już w Polsce miliony ludzi.” Wystarczy rozejrzeć się po ulicy!

4. “Napływ kobiet z takich krajów jak Filipiny czy Wenezuela z pewnością pomógłby zarówno we wzroście polskiego PKB jak i polepszenia demografii.” Czekamy na akcję rządu w tej sprawie. Najbardziej efektywny byłby tu chyba masowy import Filipinek drogą morską.

5. “Musimy pamiętać, że muzułmanie zabraniają swoim kobietom jakichkolwiek relacji z wyznawcami innych religii.” Niby z przyganą, ale trochę jednak z podziwem, w końcu autor sam by chciał zabronić tego samego swoim katolickim kobietom, tylko nie bardzo wie, jak.

6. “Dzieci, których ojcem jest Polak prawdopodobnie o wiele szybciej zasymilują się ze społeczeństwem niż dzieci obcokrajowca i Polki, o z reguły obcobrzmiącym nazwisku.” Jak widać, Korwin nie powiedział wszystkiego: kobieta “przesiąka” nie tylko poglądami, ale i tożsamością narodową człowieka, z którym sypia.


7. “Polscy mężczyźni mają ograniczone zasoby kobiet”. A także ograniczone zasoby wody, zbóż, trzody chlewnej i autorefleksji nad tym, co i jak piszą.

8. “Sprawa jest naprawdę poważna i ważą się w tej chwili losy setek tysięcy polskich mężczyzn. Już teraz polscy mężczyźni odbierają sobie życie 8 razy częściej niż kobiety.” Logiczne: sięgają po sznur dlatego, że muzułmanie wzięli im w jasyr wszystkie białogłowy.

Jedno jest pewne: po tym terapeutycznym liście autor na pewno poczuł spokój. Teraz jest już pewien, że to migracje są winne miłosnym niepowodzeniom Polaków, w tym jego osobistym porażkom na tym polu. Bo z pewnością nie mają z tym nic wspólnego jego własne cechy takie jak ultraprawicowe poglądy, rasizm i przedmiotowe traktowanie kobiet.

A przede wszystkim bycie typem człowieka, który pisze listy do portalu Media Narodowe.

To jest ASZdziennik. List na medianarodowe.com jest prawdziwy. Interpunkcja w cytatach oryginalna.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...