Przeżyjmy WOŚP razem. Wybraliśmy najlepsze, najśmieszniejsze i najdziwniejsze aukcje WOŚP [LISTA]

Promil przedmiotów licytowanych na aukcjach WOŚP w towarzystwie Jurka Owsiaka
Promil przedmiotów licytowanych na aukcjach WOŚP w towarzystwie Jurka Owsiaka Fot. aukcje.wosp.org.pl
Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko lunche z Lewandowskim, suknie Joanny Krupy i rękawice rajdowe Hołowczyca. To także tysiące innych, mniej spektakularnych aukcji, na których można wspomóc WOŚP, kupując atlas grzybów, dziwną figurkę albo używane boa z piór. A także setki innych kuriozów.


Specjalnie dla was wybraliśmy 12 aukcji, które są najsłodsze, najśmieszniejsze albo najbardziej zagadkowe. Klikajcie, przeglądajcie, licytujcie. Oto one:

1. Kosz wędzonych pstrągów. Dla smakoszy. Jedlibyśmy.

2. Stolik z opony. Wyrób firmy Kapral-Car. Olga Drenda lubi to.
3. Piwko w służbie dzieciom. To oferta spędzenia wieczoru z 4 studentami prawa. Jak mają to w zwyczaju studenci prawa, pochwalili się studiowaniem prawa już w drugim zdaniu. Aha, każdy płaci za siebie.

4. Lunch z najlepszym psem na świecie. Jak czytamy w opisie, w wolnym czasie suczka Havana lubi wyskoczyć do knajpy i jest na to materiał zdjęciowy. Zdjęcie zrobili prawdopodobnie studenci prawa.
5. Tank drum hang drum handpan hapi drum bebenek. Nagroda specjalna za najlepszy tytuł aukcji. Tak wygląda tank drum hang drum handpan hapi drum bębenek:
6. Cały Gang Słodziaków. Nie ma nawet co udawać, że to nie jest ekstra gratka. Bóbr Borys i Zając Zuzia zapraszają do licytowania.

7. Pierścień patrioty + akt przekazania. "Nie jest on nagrodą, jest natomiast symbolem przynależności do elitarnej grupy ludzi, będących stale w gotowości służyć Polsce". Skład dotychczasowych laureatów zagadkowy: m.in. Anna Maria Anders, Jerzy Połomski, Sławoj Leszek Głódź.
8. Szkolenie higienistek stomatologicznych. Na nasze oko to jest bardzo dobry deal i nawet nie żartujemy. W gratisie szczoteczka soniczna.


9. Odmęty Absurdu Absurdalna Biała Czapka "Gapi Się". Drugie miejsce w kategorii najlepsza nazwa. Zagadkowy produkt z białego futerka. Dla tych, którym niestraszne modowe kontrowersje.

10. Wazon Hanny Gronkiewicz-Waltz. Imponujący kryształ, w którym nieraz gościły piękne okazy flory.
11. Zapalenie świecy w intencji - skuteczne. Skuteczność potwierdzona naukowo.

12. Ręcznie robiona lalka VooDoo SzydełkoweHandMade. Laleczka voodoo imieniem Andrzej. "Andrzej ma na imię Andrzej bo tak". Wyróżnienie za najlepszy opis. Polecamy Andrzejom.
To jest ASZdziennik, ale żadna aukcja nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...