Miły gest Kuby Wesołowskiego. Dzięki jego coachingowemu show już za 997 zł poczujesz się lepszy

Fot. GWL LODZ MARS / besupremeshow.pl
Jeszcze niedawno myśleliśmy, że długo nic nie przebije ferii dla małych influencerów, a na początku roku już mamy mocnego pretendenta.


Aktor Kuba Wesołowski zorganizuje w maju 2019 "duży event coachingowy" o nazwe Be Supreme Show, który ma być połączeniem mentoringu z iluzją, teatrem, muzyką i pirotechniką. Show współpoprowadzi Natalia Siwiec, a w roli prelegentów wystąpią m.in. Anna Lewansowska, Joanna Przetakiewicz, Marcn Prokop i Łukasz Jakóbiak, który najprawdopodobniej będzie też odpowiadał za wizualizacje.Oprawą muzyczną zajmie się Cleo.

Podczas eventu odbędzie się także "Mistrz Show". Tenże Mistrz (czyli jakiś iluzjonista-konferansjer) "rozśmieszy, zada niewygodne pytania, stoczy w Waszym imieniu prawdziwą walkę z samym sobą. Zapanuje nad sceną, światłem i płynącą zewsząd energią. Panując nad światem iluzji i teatru odsłoni prawdę o Was samych.

Organizator oczywiście twierdzi, że Be Supreme Show to nie szkolenie, tylko wielka przygoda, która pomoże pokonać ograniczenia, które istnieją tylko w naszej wyobraźni, droga do sukcesu poza granicą prawdy i iluzji oraz wyprawa na drugą stronę lustra. W skrócie, event jest wszystkimi coachingowymi metaforami naraz.


– "Be Supreme" to wyjątkowe wydarzenie na polskim rynku usług mentoringowych, którego celem jest wzbudzenie w uczestnikach przekonania, że stali się silniejsi, mądrzejsi i lepsi – tłumaczy.

Bilet Gold (taki zwykły) kosztuje 997 zł, a bilet Platinium 2800 zł. W ramach tego drugiego dostajemy m.in. dostęp do szatni, lampkę prosecco i książki prelegentów z dedykacją. Ludzie, którzy jeszcze nie odnieśli sukcesu mogą też kupić bilety na raty.
To jest ASZdziennik, ale Be Supreme Show nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...