Poseł Kukiz '15 zaprosił do Sejmu antyszczepionkowców. Bo lubi rozmawiać, np. z Hezbollahem

Fot. FB/Paweł Skutecki
Nie wiemy jak to się stało, ale parlamentarny Zespół ds. Szczepień w Polsce tworzą były szef Młodzieży Wszechpolskiej, raper popularny w latach 90. oraz sympatyk STOP NOP. To właśnie dzięki nim za tydzień do Sejmu przyjedzie guru antyszczepionkowców, który niczym Alex Jones i Andrew Wakefield łączy szczepienia ochronne z autyzmem.


To jest ASZdziennik, ale parlamentarnymi ekspertami do spraw szczepień w Polsce naprawdę są Piotr Liroy-Marzec, Robert Winnicki i Paweł Skutecki, poseł Kukiz '15.

Prawdą jest też to, że na zaproszenie tego ostatniego na spotkanie do Sejmu przyjedzie prof. Christopher Exley, którego badania o szkodliwości aluminium (glinu) w szczepionkach są cytowane głównie na poważanych blogach zaraz obok teorii o planie depopualacji Ziemi przez reptilian z big pharma.

Prawdziwy jest również wpis Pawła Skuteckiego na Facebooku, w którym zapowiada, że wraz z autorem hitu "Je*ać mi się chce" i prezesem Młodzieży Wszechpolskiej pomoże Exley'owi ujawnić niewygodną prawdy o szczepieniach.– Będziemy rozmawiali o tym, co tak naprawdę jest w szczepionkach – ogłosił Skutecki. – Jak mówi Jaro, zdejmiemy gacie polskim "ekspertom" o ile będą mieli odwagę przyjść i skonfrontować swoje mądrości z prawdziwą Evidence Based Medicine – dodał poseł, który na marszu STOP NOP krzyczał do mikrofonu, że pacjenci są lepiej wyedukowani niż lekarze, którzy szczepią ich dzieci i domagał się zniesienia obowiązku szczepień.

Kolejna prawdziwa informacja na temat posła Skuteckiego i jego spotkań jest taka, że poseł Skutecki lubi rozmawiać. Tylko w tym roku spotkał się już na pogawędce dyktatorem z Syrii i szefami Hezbollahu.

Prawdą jest także to, że aluminium JEST w szczepionkach. Jest również w wodzie i mleku matki.

Jedyne zmyślone wydarzenie o którym wspomnieliśmy w tym tekście jest takie, że szczepienia i wywołują autyzm, a wymyślili je STOP NOP, raper, były szef Młodzieży Wszechpolskiej oraz gość, który spotyka się z Hezbollahem.

O to, czy jest to śmieszne, pytajcie dzieci, które przez pseudo-naukę promowaną przez antyszczepionkowców poważnie zachorowały.

To jest ASZdziennik, ale poseł Paweł Skutecki i jego spotkania nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...