Dramat żydomasonerii. W tyradzie pijanego wujka o wrogach Polski spadła za big pharma i gejów

Fot. 123rf.com
Migranci, Ormianie, Żydzi, Bułgarzy, Wietnamczycy, geje, Słowacy, Litwini, Łemkowie, Romowie, Ukraińcy, Białorusini, obrońcy praw zwierząt, Niemcy, rowerzyści, Arabowie i Chińczycy mają powody do niepokoju. Od dziś to truciciele z międzynarodowych koncernów są największymi wrogami Wielkiej Polski - wynika z tyrady pijanego wujka zza świątecznego stołu.


Od rodzinnego zjazdu w Boże Narodzenie przed rokiem największy spadek w rankingu antypolaków sporządzonym przez pijanych wujków z całej Polski zanotowała międzynarodowa żydomasoneria.

Szczepionkowi truciciele z big pharma zajęli pierwsze miejsce i zdystansowali Mędrców Syjonu awansując o rekordowe 8 pozycji wobec tyrady z Wielkanocy - zapewnia wujek, trzymając rękę na oparciu twojego krzesła i wymachując wskazującym palcem. Z tabeli wynika, że nanocyborgi w szczepionkach na odrę szkodzą Polakom bardziej od TVN-u, Opus Dei, młodzieżowej muzyki w stylu Led Zeppelin oraz Klubu Bilderberga.

Pozycję wicelidera stracił też Zakon Iluminatów, a na jego miejsce rzutem na taśmę awansował Rząd Światowy. Zdaniem wujka, to zasługa skutecznej kampanii wyludniania Polski dzięki rozpylaniu przez nieoznakowane samoloty chemtrailsów z aluminium i licznymi wirusami nad Mazowszem.

Jak dowiedzieliśmy się między pierogami a sernikiem, podium najnowszego zestwienia zamyka lobby Climategate, które skutecznym ogłupianiem Polaków mitem o ociepleniu klimatu z czołówki zepchnęło m.in. agencję NASA ukrywającą planetę Nibiru, działaczki pro choice i nadzorowany przez George'a Sorosa program tajnego czipowania noworodków.


Wśród nowości w pierwszej setce listy najwyżej notowane debiuty zanotowali Anja Rubik za antypolski program SexEd PL oraz pół-człowiek, pół-wilk Adam Wajrak, który próbuje zastąpić Polaków ssakami z rodziny psowatych.

Wujek teraz na chwilę pójdzie się przejść, bo musi ochłonąć.

Kolejny ranking zostanie ogłoszony podczas Wielkanocy.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...