Piękny gest studenta. Kupił mamie słój w prezencie, bo wie, że po świętach zawsze jej brakuje

Fot. 123rf.com
Taki syn to skarb! Maciej z Białegostoku swoje ostatnie pieniądze wydał na bożonarodzeniowy prezent dla matki – dowiaduje się ASZdziennik. Kupił jej piękne słoje z nakrętkami, bo wie, że po świętach zawsze jej takich brakuje.


Mama Macieja jeszcze nie wie, że jej syn nie wraca do domu z pustymi rękami. Już za kilka dni pod choinką znajdzie zgrzewkę ośmiu oryginalnych słojów o pojemności 500 ml prosto z krajowej huty szkła.

– Nie wiem dlaczego, ale mama takie lubi najbardziej – tłumaczy młody mężczyzna. – Upewniłem się, że mają atest PZH i nadają się do mycia w zmywarce.

Maciej tłumaczy, że średnica wlewu sięgająca 6,7 cm umożliwia łatwe nałożenie różnych rzeczy, na przykład resztek bigosu, a grube szkło zapewnia bezpieczeństwo żywności w czasie ewentualnego transportu, na przykład na trasie Białystok - Warszawa.

– Upewniłem się, że nadają się także do przewozu różnych płynów, no nie wiem, na przykład grzybowej czy pomidorowej – zapewnia Maciej. – Mam nadzieję, że do czegoś się jej przydadzą.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, wysiłek Macieja się opłacił, bo mama również ma dla niego prezent.

Na 30 urodziny i ósmy rok studiów przygotowała dla niego poważna rozmowę o życiu.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...