Piękne dekoracje w Empikach. Oplótł sklepy 3-kilometrowym łańcuchem z klientów po odbiór osobisty

Fot. 123rf.com
Kompromitacja dekoratorów Home & You i Duki. Rzutem na taśmę sieć sklepów Empik wygrała rywalizację na najpiękniejsze dekoracje świąteczne w 2018 roku. Empik poszedł na całość i oplótł swoje sklepy 3-kilometrowymi łańcuchami z klientów po odbiór osobisty.


– Chcieliśmy przejść się z chłopakiem na romantyczny spacer po Nowym Świecie i starówce, ale Juniora na Marszałkowskiej chyba nic nie przebije – przyznaje Karolina z Warszawy.

Klienci Empiku są zachwyceni barwnym łańcuchem, w którym załamanie nerwowe przeplata się ze stresem, potem, rozpaczą, zwątpieniem, łzami, wyczerpaniem i kupionymi impulsowo Toblerone oraz płytami z piosenkami świątecznymi Various Artists. Muzyka Krzesimir Dębski, słowa Jacek Cygan.

– Długo myśleliśmy, czy iść w symetrię i na przykład połączyć klientów kolorami kurtek albo poustawiać ich według wzrostu, ale wybraliśmy w końcu artystyczny nieład – przyznaje prezes sieci Empik. – Wyszło pięknie, bo nawet mniej estetycznych klientów udało się jakoś upchnąć między regałami i nie rzucają się tak w oczy.

Empik zapowiada, że łańcuchy z klientów już na stałe wpiszą się w bożonarodzeniowe dekoracje salonów.

Po świętach pracownicy ściągną łańcuch z podłogi i ostrożnie złożą w magazynie, żeby za rok nie było ich tak trudno rozplątać.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...