Świętaczna nowoćś na Faceboku. 90% wpisów post(waje pod pwływem grzanego wina!!1

Fot. 123rf.com
Aż dziwiedzieś... dźeiwęd... Dużo, bardzo dużo postów postwaje pod pwływem grzanego wina w tym naszym cudownm okresie świątecznonnoworocznym na Facebooku iTwitterze - ustalił ASŻdzennk. A to wszystko za sparwą chęci dzieleinia się ze światem Radośćią, szczęścią i fotkami kota, co to wdarpał się na choinkę i się we włosy aneilskie popląlątał LOL.


- Może powinienieś 0)odłozyć ten telefon - sureguje kuzynka, nudziara. - BO weisz, jak pijesz, noto nei pisz - poucza jakoś tak, ale co ona tam wie z tą jej herbetką z hibisukusem.

Dużo osób przeez przypadek i jeden kubeczek grzanego wina za dużo, czasem kilka "lubię to" pd zdjęciami swoichh ex z ich obecnymi partenerami na tych ich suuuper świątecznych wyjadzach na narty w ALpy, które nikogoo, ale to nikogo nie obchdzą, Marta!!@

a potem jeszcze piszą w kometnarzu, że to lajk przez przypadek, dla neipoznaki ;-))))))) i kto ejst teraz się śmieje ostatni, co?

I dużó osób szeruje pierogi i oznacza znajomych żeby je widzieili, bo są ważne.

- Wczesne Ich Troej z panią Magdą Femmę, ajk debiutowali w Muzycznej Jedynce, to był to doskonały zespół, muzycznei bardzo dobry, zniszszczony przez mainstream i niesparawiedliwe oceny krytytykow - twierdzi każdy na Faceboooku, ale dopeiro teraz ma odwagę to napisać na Facebooku, i słusznie!1 - Ale to będą te wczesśniejsze wybory wiosną czy ich nie będzie? - próbująą ustalić inni.

Jak ustalił ASZdziennik, w całym domu jedzie goźdzkiami, a w garnku zostało jeszcze trochę.

Wesoły chświąt! Jeszcze jedną chochelkę poproszę, Nitk nie ma prawa mnei oceniać ciociu

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA