Odwet singielki. Od rana wypytuje wścibską ciocię kiedy rozwód

Fot. 123rf.com
27-letnia Agnieszka z Ciechanowa została idolką singielek i singli z całego kraju. Pierwszego dnia świąt kobieta wzięła nieoczekiwany odwet za wczorajsze pytania "kiedy wreszcie znajdzie sobie chłopaka". Od rana wypytuje wścibską ciocię, kiedy wreszcie zamierza się rozwieść.


Na nic tłumaczenia, że 59-letniej pani Elżbiecie w małżeństwie z panem Jerzym żyje się dobrze.

Agnieszka z premedytacją zajęła miejsce przy swojej cioci, szturcha ją znacząco łokciem i za wszelką cenę chce wiedzieć, kiedy krzesło zajmowane przez jej męża wreszcie się zwolni.

– Ciociu, latka lecą, a ciocia nadal w tym samym związku! – rzuciła Agnieszka, która niedyskretnych pytań uczyła się przez lata od najlepszych. – Myślicie, że Watykan zgodzi się dać wam kościelny? Bo wiecie, taki cywilny to tylko papierek, a nie żaden rozwód!

Ciocia Ela ze wstydu poczerwieniała i próbowała tłumaczyć, że taki styl życia wybrała świadomie i taki jej odpowiada, ale Agnieszka ani myślała jej odpuścić. Wzięła głęboki oddech i z myślą o cierpieniach milionów singli z całej Polski dalej drążyła osobiste życie cioci.

– A o dzieciach to kiedy ciocia pomyśli? W tym wieku to 30-latek powinien się już chyba od cioci wyprowadzić i iść na swoje, nie? – dodała Agnieszka, popijając grzane wino i mrugając porozumiewawczo okiem do Kuby, speszonego syna pani Elżbiety.

Przy stole zapanowała cisza jak makiem zasiał i słychać było już tylko dzwonienie sztućców i siorbanie barszczu, ale Agnieszka nie odpuszczała. To za te wszystkie lata skrępowania, zażenowania i upokorzeń na Wigiliach, pierwszych komuniach, urodzinach i Wielkanocach.


– Jakąś normalną pracę to kiedy ciocia sobie kiedyś znajdzie? Jakaś freelancerka, coś na Instagramie, umowa zlecenie, przebranżowienie? Kto to widział, żeby 20 lat w tym samym biurze księgowości pracować!

Jak dowiaduje się ASZdziennik, Agnieszka nadal prześwietla i krytykuje każdy życiowy wybór swojej cioci, a wieść o jej dokonaniach powoli rozlewa się na całą Polskę. Podobno znalazła już dzielnych naśladowców.

Z ostatnich szacunków wynika, że w następne święta wścibskim ciociom coś wypadnie i nie będą mogły przyjechać.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały tylko trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...