Będzie Dad Circle na koncercie Ariany Grande. Dla ojców, którzy muszą iść z nieletnimi córkami

Fot. 123rf.com
Dobra wiadomośc dla rodziców, którzy będą musieli pilnować swych dzieci na koncercie Ariany Grande w Krakowie. Live Nation wprowadza do sprzedaży bilety do strefy Dad Circle. To specjalna strefa, w której 40-latkowie będą mogli schronić się razem z rówieśnikami.


Strefa Dad Circle to odpowiedź organizatora na apele tysięcy rodziców po koncertach Twenty One Pilots, Imagine Dragons czy Taconafide.

– Rodzice muszą towarzyszyć swoim nieletnim pociechom jako opiekunowie i często gubią się w tłumie oraz we współczesnym popie – czytamy w oświadczeniu Live Nation.

Na szczęście z tym już koniec. Za jedyne 499 zł dopłaty do standardowej ceny biletu koncert Ariany Grande w ramach trasy "Sweetener Tour" matki i ojcowie będą mogli spędzić w odizolowanym od nastolatków pokoju, gdzie zamiast "thank you, next" usłyszą playlistę najlepszego dad-rocka.

– Nie muszą już udawać, że są Arianatorsami i wciskać się w koszulki w rozmiarze M – podkreśla Live Nation. – Szacujemy, że dzięki Dad Circle zażenowania przed znajomymi uniknie 20 tysięcy nieletnich córek i synów, a oni sami spędzą miły wieczór przy evergreenach Dire Straits i Led Zeppelin.

Do tej pory na koncertach idoli nastolatek funkcjonowały jedynie nieformalne strefy Dad Circle. Rodzice gromadzili się wokół budek z hot-dogami lub na dalekich trybunach, gdzie nieśmiało i bezskutecznie próbowali wtopić się w tłum nastolatków.

Strefa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem rodziców i bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Jak dowiadujemy się ze środowiska ojców i matek, rodzice planują już specjalną akcję koncertową.

W jednym momencie wstaną, wyjmą smartfony, wyślą SMS-a do dzieci żeby się za bardzo pod sceną nie spociły, a potem wspólnie zaczną narzekać na ceny biletów i współczesną muzykę młodzieżową.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...