Popek wchodzi do polityki. Zakłada partię Młoda P***a

Fot. Youtube.com/Król Albanii
Ryszard Petru, Robert Biedroń i Tadeusz Rydzyk zakładają własne ugrupowania. Do tego grona dołącza właśnie pretendent do tronu Albanii, zawodnik MMA i tancerz Popek. Zapowiedział właśnie, że zakłada partię Młoda P***a.


– Kochani rodacy, w zaistniałej sytuacji nie mamy co na nich liczyć – oświadczył Popek na youtubowym nagraniu spod sejmu. – Ja mam, k***a, osobiście tego dość. Dlatego robię to dla dobra moich dzieci i waszych dzieci i zajmuję się polityką i otwieram partię Młoda P***a.

Internauci są podzieleni co do tego, czy autor apelu do hipsterów "Wyglądacie, k***a, jakbyś op***olił kontener z ubraniami dla Czerwonego Krzyża i się w to, k***a, ubrał. Ja p***olę...", czy tekstu "p***a nad głową, pi pi p***a nad głową" mówi poważnie, czy może jest to zabieg marketingowy.

Jeśli partia powstanie, to jej program jeszcze jest nieznany, ale raczej skierowany będzie głównie do młodych P***. Podczas gdy Rydzyk będzie zabierał PiSowi, a Biedroń lewicy, Popek powalczy o dwuprocentowy elektorat Janusza K***n - Mikkego.
To jest ASZdziennik, ale Popek naprawdę powiedział, że zakłada partię.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...