ASZdziennik na chwilę znowu pisze o Pawłowicz. Bo Pawłowicz znika z polityki też tylko na chwilę

Fot. ASZdziennik
Dwa lata temu ogłosiliśmy ASZdziennik serwisem wolnym od Krystyny Pawłowicz. O "pani Krysi" mieliśmy napisać ponownie tylko wtedy, gdy ogłosi swoje odejście z polityki. I właśnie to zrobiła. Wiadomo, że tylko na chwilę, więc ASZdziennik też pisze o niej tylko na chwilę.


ASZdziennik ogłosiliśmy serwisem wolnym od Pawłowicz, bo świat nie zasłużył sobie niczym na publikowanie jej bredni. Zastrzeżenie było jedno: ponownie o posłance PiS napiszemy dopiero wtedy, gdy ogłosi, że znika z polityki.
O swoim odejściu do polityki Krystyna Pawłowicz mówiła już w maju 2015 roku, na chwilę przed wyborami parlamentarnymi. Dziś znowu uderza w podobne tony. Przed wyborami do europarlamentu.

– Jestem zmęczona polityką – mówiła Krystyna Pawłowicz w 2015 roku zapowiadając koniec swojej kariery politycznej. – Uwielbiam sztukę, malarstwo, kocham czytać. Nakręcono przeciwko mnie przemysł pogardy, to trudne do zniesienia. Zastanawiam się, czy się nie wycofać - dodała, po czym nie wycofała się z polityki.– To by było na tyle. Roma locuta,causa finita – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze w weekend, zapowiadając tymczasowy koniec swojej kariery politycznej. – Chcę swą polityczną aktywność zakończyć, mam dużo spraw do załatwienia,życiowego zakończenia i uporządkowania. Może jesienią tu wrócę – dodała, choć wcześniej napisała wprost, że "sprawa zakończona", bo "Rzym przemówił".

Dziś Krystyna Pawłowicz tak jak w 2015 roku zastanawia się, czy jest sens dalej być w polityce.

– I nie ma znaczenia fakt, że PiS prawdopodobnie wygra najbliższe wybory - mówiła zapowiadając odejście w 2015 roku. – Czas już pomyśleć o życiu poza polityką,zobaczyć jeszcze miejsca rodzinne, pokurować zdrowie – dodała już w 2018.

Czy to oznacza, że ASZdziennik będzie teraz często pisał o Krystynie Pawłowicz? Nie, spokojnie.

Następnym razem napiszemy po wyborach. Jak już wróci.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie