Dramat TVP Info. Martwią się, że Wałęsa zagubił się między Clintonem a Obamą

Fot. tvp.info/twitter/lechwalesa
Nadzwyczajną troskę o dobro prezydenta Lecha Wałęsy wykazał portal TVP.Info – dowiaduje się ASZdziennik. W relacji z pogrzebu prezydenta George’a H.W. Busha dziennikarze TVP wyrazili zaniepokojenie, że nikt nie zwraca na niego uwagi. Oprócz jakichś lokalnych randomów. Baracka, Michelle, Billa i Hillary.


– Wałęsa zagubiony na środku katedry na pogrzebie prezydenta – alarmuje nagłówek w TVP.Info. Portal podaje że "Wałęsa przechadza się po świątyni w bluzie z napisem „konstytucja”, jednak nikt z obecnych w katedrze osób zdaje się nie zwracać na niego uwagi.

Zmartwionych pracowników TVP najwyraźniej zaniepokoiły wstrząsające zdjęcia, jakie Lech Wałęsa zamieścił na swoim Twitterze. Widać w nim prezydenta całkowicie samotnego i zagubionego podczas powitania z Billem Clintonem, Hillary Clinton i Barackiem Obamą.Na fotografiach wyraźnie bowiem widać, że Lech Wałęsa czuje się w Waszyngtonie na tyle obco, że byli prezydenci USA, którzy widzą go pierwszy raz na oczy, wyciągają do niego dłonie z ofertą pomocy i ewidentnie chcą wyprowadzić go z kościoła.

To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...