Cejrowski znika z TVP Info. Dlaczego? Oto 7 zmyślonych powodów i jeden prawdziwy

Fot. tvp.info/tvn24
Wojciech Cejrowski nie będzie już gościem Michała Rachonia w programie "Minęła 20" w TVP Info. Poinformował o tym na Facebooku. Powodem jest skandaliczna wypowiedź podróżnika, która przedostała się do mediów. Która? Już to wiemy.


Oto 7 zmyślonych powodów, przez które Cejrowski zniknął z TVP Info.

I jeden prawdziwy.

1. Nazwanie Tęczowego Piątku "pedofilskim atakiem"

Miesiąc temu Wojciech Cejrowski w programie "Minęła 20" powiedział, że podczas Tęczowego Piątku w szkołach "uczniowie są szkoleni do zboczonych czynności seksualnych", a środowiska LGBT przeprowadzają w Polsce "pedofilskie ataki".

Nie, to nie ten powód.

2. Spalenie flagi Unii Europejskiej podczas nagrania "Minęła 20".

Wojciech Cejrowski podczas rozmowy z Michałem Rachoniem podpalił ku jego uciesze dwie flagi Unii Europejskiej w ramach solidarności z narodowcami, którzy to sami zrobili na Marszu Niepodległości.

LOL, to też nie to.

3. Radość ze spoliczkowania działaczki KOD-u za okrzyki "Konstytucja".

Przypomnijmy: chodzi o zdarzenia na obchodach Dnia Weterana w Warszawie. – Bardzo piękny gest. Honorowy! Zgodny z polską tradycją! – ocenił Cejrowski u Rachonia.

Nope.

4. Słowa o Katarzynie Lubenauer: "chłop czy baba?".

– Nowy przywódca Nowoczesnej? Powiem panu szczerze, nie bardzo wiadomo czy chłop, czy baba – stwierdził w jednym z programów "Minęła 20" Wojciech Cejrowski.

To według TVP też nie powód.

5. Spór z Michałem Rachoniem o "homo harem" i "homo burdel".

– Jest spór pomiędzy Michałem Rachoniem a Wojciechem Cejrowskim - czy afera w IMGW to bardziej Homo Harem czy Homo Burdel? – głosiła sonda na Twitterze TVP Info.

OK, no ale to nadal zmyślony powód.

6. Wulgarne komentarze o Donaldzie Tusku.

– Donald Tusk kocha Polskę tylko od tyłu – oświadczył podróżnik w czerwcowym programie "Minęła 20". – Donald Tusk jest kochającym inaczej – dodał przed porównaniem syna byłego premiera do recydywisty.

Hehehe. To też nie dlatego.

7. Znieważanie prezydenta RP Andrzeja Dudy.

– Andrzej Duda jest albo durny, albo nasłany, albo to resortowe dziecko – mówił Wojciech Cerjowski na antenie radia WNET w komentarzu o reformie sądownictwa. – W kampanii wyborczej startował z PiS-u, a obecnie się dystansuje od PiS-u, czyli oszukał swoich wyborców.

Who cares?

8. Obrażanie szeregowego posła.

– Tak jak ta pani, której ośmielił się w tym momencie cham Kaczyński grozić palcem. Chamstwo! – powiedział Wojciech Cejrowski w wypowiedzi dla radia WNET o geście, który Jarosław Kaczyński wykonał w Sejmie wobec jednej z posłanek podczas debaty o reformie sądów. – Jeśli to była intencja Jarosława Kaczyńskiego, to w tym momencie był chamem wobec kobiety i powinien z liścia dostać.

Bingo!

Jak bowiem ocenił Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej "na antenie TVP nie ma miejsca na poglądy i zachowania sprzeczne z polską racją stanu".
I od razu uspokoił, że Cejrowski lada chwila wróci – musi tylko przemyśleć swoje komentarze.


Te o szeregowym pośle.

To jest ASZdziennik, ale TVP zawiesiła występy Cejrowskiego dopiero po tym ostatnim komentarzu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA