Ostry apel Magdaleny Środy. Zabrania innym patrzeć na księżyc, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja

Fot. Facebook/Magdalena Środa, Facebook/Ludwika Włodek
Jak tam czwarteczek? Wyspaliście się, zjedliście, siedzicie w pracy czy na zajęciach i w ogóle nie troszczycie się o Polskę? No właśnie. To z takimi jak wy ma problem Magdalena Środa, kobieta, która wytrwale walczy o to, żeby wszyscy Polacy przez cały czas myśleli o ojczyźnie. I dlatego tak ostrą reakcję wywołał u niej ten status:


W skrócie: Ludwika Włodek, socjolożka i dziennikarka, opublikowała status o tym, że hej, fajny księżyc za oknem. Niewinne? Nie dla Magdaleny Środy, która odpisała jej tak:
A to jeszcze nie wszystko. Po zwróceniu uwagi, że to trochę nieładnie mówić ludziom, co mają pisać na swoim wallu, pani profesor pokazała, że nie da tak łatwo zamknąć sobie ust. I odpowiedziała z taką werwą, że gdyby dorzucić do jej komentarza parę literówek i ze dwa wielokropki, można by pomyśleć, że to pisze Magda Gessler, a nie Środa:
A na koniec wisienka na torcie.

Bo poprzedni straszliwie niepolityczny status Włodek, ten o “podróżach i wyborze najlepszych celów turystycznych”, który tak skrytykowała Środa, wyglądał tak:
I wcale nie był o podróżach.

To jest ASZdziennik. Żaden cytat nie został zmyślony, Magdalena Środa naprawdę to wszystko napisała.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...