Ulga prześladowanych katolików z Polski. Ordo Iuris przyjmuje zgłoszenia przypadków chrystianofobii

Fot. Pixabay / cwr.ordoiuris.pl
Ordo Iuris wielokrotnie udowodniło, że jest organizacją, która nie daje łatwo zamknąć sobie ust. Nieustępliwi, nieustraszeni, od dawna wytrwale walczą o to, by Polska cofnęła się w czasie do tego momentu, kiedy kobiety nie miały prawa do niczego, za homoseksualizm palono na stosie i ogólnie życie było dużo prostsze.


Teraz postanowili przerwać zmowę milczenia wokół jednego z najstraszliwszych problemów trawiących Polskę. Nowy projekt stowarzyszenia to strona, na której można zgłosić dyskryminację ze względu na katolicyzm.

“Chrystianofobia w Polsce staje się rzeczywistością” – ujawnają niezłomni rycerze Ordo Iuris. – “Dajemy głos osamotnionym dotąd ofiarom. Nie pozwalamy, by dalej milczano o aktach nietolerancji i dyskryminacji chrześcijan w Polsce.”

To wszystko prawda i w ogóle nie jest śmieszne. Polscy chrześcijanie są nieustannie narażeni na okrutne szykany ze strony perfidnych muzułmanów, Żydów czy świadków Jehowy. Których, jak wskazuje ostatni spis powszechny, jest cała masa:
Ordo Iuris na swojej stronie wskazuje przykłady dyskryminacji (“zabroniono ci się modlić?”, “wandale zniszczyli kościół?”). Nie wyczerpuje jednak listy prześladowań, które na co dzień spotykają polskich męczenników wyznania katolickiego. Ostatnio głośnym echem odbiło się przynajmniej kilka takich sytuacji.

Choćby beztroskie puszczanie w kinach filmu “Kler” czy zorganizowanie w szkołach Tęczowego Piątku, kiedy to nauczyciele złośliwie kładli katolickiej młodzieży do głowy, że homoseksualiści to ludzie. Cierpienia dzieci z Wrześni to przy tym nic.

Od tego tylko krok do nieobsługiwania katolików w sklepach, wprowadzenia dodatkowych punktów za ateizm przy rekrutacji na studia albo wydzielania dla chrześcijan osobnych przedziałów w pociągach. Takich bez ogrzewania i z drewnianymi ławkami pełnymi drzazg.

A potem to już tylko to:
To jest ASZdziennik, ale strona cwr.ordoiuris.pl istnieje naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA