Piękny gest Patryka Vegi. Zrobi film o zakonnicach i nie będą to "Kobiety Mafii 2"

Fot. instagram.com/patrykvega
Siostry zakonne będą bohaterkami najnowszego filmu Patryka Vegi – ogłosił reżyser. Kościół może jednak spać spokojnie, bo na powtórkę ze Smarzowskiego i klerykalną wersję "Botoksu" się nie zanosi. Vega nakręci dokument o prowadzonym przez siostry zakonne ośrodku pomocy dla niepełnosprawnych.


Fani "Kobiet Mafii" nie będą mieli tu czego szukać – wynika z zapowiedzi Patryka Vegi. Jego najnowszy film będzie dokumentem o siostrach Dominikankach z Broniszewic, które założyły ośrodek pomocy dla niepełnosprawnych.

Zaczęło się od popularnego filmu na YouTubie, w którym siostry wystąpiły w przebraniach pingwinów i prosiły o pomoc w stworzeniu miejsca, w którym opiekę znaleźliby niepełnosprawni.

Dzięki akcji Dominikanki zebrały na budowę domu opieki 7 mln zł. Ośrodek dla 56 podopiecznych udało się otworzyć we wrześniu. Teraz ich losem zainteresował się Patryk Vega.
– Kochane Siostry, dziękuję za świetne spotkanie. Macie niesamowitą energię i cudowne, pełne dobroci serca – napisał Vega na Instagramie. – Powstał dzisiaj piękny projekt. W grudniu nakręcę dokument o wspaniałych rzeczach, jakie siostry robią dla potrzebujących dzieci z Broniszewic.
Jak dowiaduje się ASZdziennik, reżyser przed rozpoczęciem zdjęć musi uporać się jeszcze tylko z jedną, poważną przeszkodą.

Nie wie jak powiedzieć Tomaszowi Oświecińskiemu, że tym razem nie ma dla niego żadnej postaci.

To jest ASZdziennik, ale Patryk Vega naprawdę zrobi film o zakonnicach.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...