Niezręczny poranek. Obudzili się razem w łóżku i wiedzą, że popełnili błąd, biorąc ślub 3 lata temu

Fot. 123rf.com
Chyba każdemu przydarzyło się kiedyś obudzić w łóżku koło obcej osoby z poczuciem wstydu i odrazy do samego siebie. Jeszcze gorzej jest, gdy tak się czujemy, a obok leży mąż lub żona.


– Boże, co ja zrobiłam? – pomyślała Klaudia, patrząc na leżącego obok obcego mężczyznę. Dopiero po chwili rozpoznała w nim Roberta, którego poślubiła trzy lata temu.

Uznała, że musiała być bardzo pijana i zdesperowana przez rok związku, dziesięć miesięcy narzeczeństwa i całe małżeństwo, że znalazła się z nim w łóżku.

Robert obudził się chwilę później. Spojrzał na leżącą obok kobietę i skrzywił się. Wracały wspomnienia poprzedniej nocy. I wcześniejszych nocy z ostatnich trzech lat. Pamiętał, że poznali się w klubie, tańczyli, oboje byli bardzo pijani. Jedno doprowadziło do drugiego i znaleźli się u niego w domu z 8-letnim kredytem na remont i dzieckiem w planach.

– Eee... dzień dobry – powiedział. – Może khm, no, zrobię śniadanie?

– Myślę, że powinieneś już iść – odpowiedziała Klaudia. – A, nie, przecież ze sobą mieszkamy.

Niezręczność narastała.

– OK, chyba oboje czujemy, że to, co się między nami wydarzyło, było błędem – powiedział wreszcie Robert, podnosząc zmięty, leżący koło łóżka t-shirt. – Byłbym wdzięczny, gdybyśmy do tego nie wracali.

– Jasne – zgodziła się Klaudia.

– Dobra, to będę w drugim pokoju. Kocham cię.

– Ja ciebie też.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...