PILNE: Ktoś porwał Magdę Gessler i pisze normalne rzeczy na jej Facebooku!

Fot. Facebook / Magda Gessler
To wstrząs dla polskiej gastronomii. Magda Gessler, jedna z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie rodzimego showbiznesu, królowa kuchni, radości życia i interpunkcji, została uprowadzona przez tajemniczego złoczyńcę. Który nie tylko porwał Magdę, ale – jak twierdzą fani – przejął też jej konto na Facebooku.


I pisze na nim normalnie, pełnymi zdaniami.
To właśnie przywiązanie do poprawnej pisowni zgubiło porywacza. Fani w mig poznali się na tym, że tak spójny i ortograficzny wpis nie mógł wyjść spod ręki Magdy – jedynej kobiety na świecie, która używa wielokropków częściej niż spacji:
I przystąpili do akcji ratunkowej:
Oprócz prób nawiązania bezpośredniego kontaktu z uprowadzoną ukuty został odpowiedni hashtag – #freemagdagessler – który już trenduje na Twitterze. Fani Gessler organizują się w grupy, by w towarzystwie psów gończych przeczesywać okolice domu Magdy. Sprawę nagłaśniają również restauracje, które uczestniczyły w ostatnich edycjach Kuchennych Rewolucji.

– Do czasu odnalezienia Magdy Gessler wycofujemy ze swoich menu sekcję “Pani Magda poleca” – informują we wspólnym komunikacie. – Nie godzi się karmić gości roladkami z kaczki, grasicą i semifreddo, kiedy ona cierpi chłód i głód w niewoli.

Oczywiście sprawą zajęły się też odpowiednie służby, i to na szczeblu godnym pani Magdy. Minister Spraw Wewnętrznych zapewnił, że policja będzie bezwzględna dla porywacza.

Bo bez Magdy słowo “besos” już nigdy nie zabrzmi tak samo, a życie przestanie być kolorową przygodą.
To jest ASZdziennik, ale #freemagdagessler.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...