Dramat Kuby Wojewódzkiego. Autobiografię napisał mu Paulo Coelho [10 CYTATÓW]

Fot. 123rf.com
Kuba Wojewódzki jest trudny do zdefiniowania nawet sam dla siebie - pisze o sobie Kuba Wojewódzki w autobiografii. Jeżeli jednak zdefiniujemy Kubę Wojewódzkiego autobiografią Kuby Wojewódzkiego, to wyjdzie nam Paulo Coelho z ambicjami na E.L. James. Mamy 10 cytatów z "Nieautoryzowanej autobiografii", które mogłyby znaleźć się w "Alchemiku" albo "50 twarzach Greya".


Żaden z nich nie został zmyślony.

1. Cytaty o tym, jak rozumie prostytucję.
"Kariera autora talk-show jest jak kariera prostytutki. Najpierw robisz to dla przyjemności, potem dla przyjemności innych, a w końcu dla kasy."

2. Cytaty o swoich super znajomościach.
"Mogłem zrobić karierę międzynarodową występując w filmie "Prawdziwe zbrodnie" (...) Zadzwoniła pani i zaproponowała stawkę. Dwa tysiące złotych. Odmówiłem, gdyż zasadniczo unikam pracy za upokarzające pieniądze (...) Janek Nowicki zawsze mi powtarzał: prawdziwego aktora poznaje się nie tylko po tym, co zagrał, ale także po tym, czego nie zagrał."

3.Cytat o prawdziwych mężczyznach.
"Jest taka stara zasada w relacjach damsko-męskich: jeśli facet pamięta kolor twoich oczu po pierwszej randce, to znaczy, że masz małe cycki."

4. Cytat, który będziecie chcieli od razu zapomnieć.
"Na klatce schodowej szkoły przy ulicy Armii Ludowej nauczałem szkolną prymuskę, że pocałunek nie kończy się na wyciągnięciu języka i trwaniu przy tym aż obeschnie."

5. Cytat o zwykłym zjadaczu chleba.
"Możecie mi wierzyć lub nie, ale ja codziennie myślę, że jestem czyimś chłopakiem, przyjacielem, kumplem, a czasem po prostu znajomym. I czasami trzeba mi przypominać, że jestem autorem talk-show."

6. Cytat o prostym podziale świata.
" Związki damsko-męskie dzielę na dwa rodzaje. Te, w których to ona bez jego wiedzy przegląda jego telefon, oraz te, w których to on bez jej wiedzy przegląda jej telefon (...)Ja generalnie to jestem stały w uczuciach, tylko kobiety się zmieniają."

7. Cytat, który jest i tak lepszy niż strony 250-300, na których autor opisuje swoje życie erotyczne.
"Ciężko jest udawać człowieka bez wzwodu, mając go nieustanie."

8. Cytat, który pojawił się zaraz po tekście o wyrywaniu 19-latki.
"Już wówczas zaobserwowałem u siebie pewne syndromy mężczyzny, o których swojego czasu opowiadał mi Jan Englert. Jest taki czas w życiu każdego faceta, że stosując metaforę lotniczą, nadlatuje na cel, zrzuca bomby i odlatuje spełniony. Potem jest czas, gdy dokładniej wybiera cele, a i ładunek zrzuca bardziej dokładnie. Aż wreszcie przychodzi moment, że nadlatuje na cel, krąży, przygląda się i zastanawia, czy w ogóle wceluje, a następnie odlatuje. Otóż ja chciałem tym samym powiedzieć, że jeszcze tak nie mam. Z tym krążeniem i krążeniem..."


9. Just another Wojewódzki quote.
"Razu jednego Daria Ładocha, przesympatyczna i kolorowa pani od gotowania wyznała mi, że dla niej jedzenie jest jak seks. Przyznałem jej rację, twierdząc, że czasami nawet pasztet smakuje znakomicie.

10. Cytat, który potraktujcie z dystansem i poczuciem humoru, bo to przecież żart.
"Reklamowanie brzydkich samochodów powinno być lepiej płatne niż reklamowanie samochodów pięknych. Tak jak molestowanie kobiet mniej atrakcyjnych powinno być karane łagodniej. To żart oczywiście - robię taki przypis, bo może się tu zabłąkać jakiś umysł niesprawny podchorążego z serwisu plotkarskiego, który nie rozumie ironii, a metafora to dla niego pojęcie zbyt antyczne."

To jest ASZdziennik. Żaden cytat nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...