Sukces "mamy Aurelki". Jednym filmikiem wyłożyła Polsce całą logikę antyszczepionkowców [WIDEO]

Fot. Facebook / Racjonalna Polska | Fot. 123rf.com
To wideo ma niewiele ponad minutę, ale może otworzyć oczy niejednemu. Oto szczery filmik mamy, której dziecko nie jest zaszczepione na nic, nie było i nie będzie - tak piękny, że równie dobrze mógłby być trollingiem. Dzięki niemu logika antyszczepionkowców nie będzie mieć już przed wami żadnych tajemnic. Zobaczcie sami:


Teraz już wiecie, jak to działa:

1. Twoje dziecko jest nieszczepione i jeszcze nie zachorowało poważnie? To znaczy, że wszystko OK. Na pewno nie zawdzięcza swojego zdrowia temu, że dzięki nadal wysokiej wyszczepialności w Polsce brakuje szalejących epidemii. Jakby nikt się nie szczepił, też by było dobrze.

2. Autyzm poszczepienny to prawda, bo są mamy, które mają dzieci z autyzmem. Autyzm odkryto po zaszczepieniu dziecka. Gdyby nie szczepionka, na pewno rozwijałoby się dalej normalnie.

3. Rtęć i śmieci w szczepionkach można z powodzeniem zastąpić szczepieniami naturalnymi. Obejmują one wizyty z dzieckiem na placach zabaw, gdzie każdy brzdąc bezpiecznie nabywa odporność na odrę, różyczkę i pneumokoki.

4. Pani słyszała, że szczepione dzieci chorują i lądują w szpitalu, ale nie słyszała, żeby nieszczepione dzieci miały jakieś problemy. I to już taki argument, którego nie da się zbić.

Jest po prostu za mocny.

To jest ASZdziennik, ale to wideo nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...