Wyczyn zakładu pogrzebowego. Jednym tweetem pogrzebał Jerzego Ziębę i jego “terapie” [LOL]

Fot. Facebook / Ukryte terapie - Jerzy Zięba
Jerzy Zięba - postać legenda. Autor wyssanych z palca ksiąg tajemnych o tym, że szczepionki wywołują autyzm, a witamina C leczy raka. Biznesmen, który zarabia np. na sprzedawaniu ludziom urządzeń zamieniających wodę w wodę. Dyplomowany hipnoterapeuta i naturoterapeuta (tak, też nie wiemy, co to znaczy - pewnie dlatego, że to nic nie znaczy).


I zaorał go zakład pogrzebowy z Bytomia. Któremu dzięki popularności “ukrytych terapii” Zięby roboty nie zabraknie.
Dobra, pośmialiśmy się, a teraz przez chwilę będzie smutno. Niedawno w poznańskim szpitalu wskutek sepsy pneumokokowej zmarła roczna dziewczynka. Tragedii dałoby się uniknąć, gdyby rodzice nie byli fanami alt-medu i nie migali się od zaszczepienia dziecka przeciw pneumokokom, kiedy był na to czas. A w szpitalu dali lekarzom pracować, zamiast nalegać na to, żeby leczyć ich córkę witaminą C.

Co na to Jerzy Zięba? Na swoim profilu na Facebooku zaczął grozić lekarzom “odrąbaniem łbów” zawierających “gówniane, bezmyślne lekarskie mózgi z licencją na zabijanie”. Adekwatnie!
Potem wpis został usunięty z profilu Zięby, ale na szczęście pseudolekarz może głosić swoje mądrości nie tylko na Facebooku:
Do “Uwagi po Uwadze” zaprosiła go TTV, hołdując najlepszej tradycji organizowania debat, które nie pomijają żadnej ze stron niezależnie od tego, jakie głupoty głosi. Można na przykład zaprosić naukowca i szarlatana od wody strukturyzowanej. A niech się kłócą, zobaczymy, kto lepszy.
Czekamy na spotkanie szefa NASA z płaskoziemcem.

A tymczasem na wszystkim skorzystają zakłady pogrzebowe.

To jest ASZdziennik. Jerzy Zięba i jego sposoby leczenia niestety nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...