Dramat Donalda Tuska. Wyciekł film, na którym znęca się nad Małgorzatą Wassermann [WIDEO]

Fot. twitter.com/tvpikorea
Wstrząsające nagranie z udziałem Donalda Tuska i Małgorzaty Wassermann trafiło do internetu po przesłuchaniach komisji śledczej w sprawie Amber Gold – dowiaduje się ASZdziennik. Na drastycznym filmie wyszło na jaw, jak były premier traktuje bezbronną i bezradną kobietę. Na dodatek bez użycia przemocy fizycznej.


Kompilację szokujących scen zamieścił w internecie serwis TVP Korea. Do zdarzenia miało dojść w Warszawie podczas posiedzenia komisji śledczej w sprawie afery Amber Gold.
– Trafiłem na film z prawdziwą patologią – przyznaje jeden z oburzonych widzów. – 61-latek z nagrania doprowadził mnie do takiego stanu, że było mi przez chwilę żal Małgorzaty Wassermann – skarży się.

Na nagraniu wyraźnie widać, że Małgorzata Wassermann ma za sobą trudniejsze przejścia niż ostatnia porażka w wyborach samorządowych.

– Na końcu przesłuchania była w takim stanie, że sam Donald Tusk musiał dodawać jej otuchy, a przecież to Wassermann miała pogrążyć Tuska na przesłuchaniu, a nie na odwrót – twierdzi jeden z widzów.

Nieoficjalnie wiadomo, że Małgorzata Wassermann zażądała usunięcia trudnego dla niej filmiku z sieci. Niestety, policja nie dopatrzyła się znamion przestępstwa.

Śledczy orzekli bowiem, że winę za krzywdy doznane przez Małgorzatę Wassermann podczas przesłuchania komisji śledczej ponosi sama Małgorzata Wassermann.

To jest ASZdziennik. Film z Donaldem Tuskiem i Małgorzatą Wassermann nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...