Miły gest Karnowskiego. Tak odleciał w tytule o obronie Szydło, że nie musimy wymyślać własnego

Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta / Wikimedia Commons / wPolityce.pl
Portal wPolityce wielokrotnie wspierał ASZdziennik swoimi nagłówkami. W momentach, kiedy nawet nam brakowało absurdu, nigdy nie zawodził. I tak też jest tym razem.


Michał Karnowski zrobił nam wczoraj prezent i opublikował tekst pod wspaniałym tytułem "Czy pisowscy mężczyźni staną wreszcie w obronie swojej pani premier, czy też dają zgodę na takie medialne pałowanie?".

Zastanawialiśmy się, czy pan Michał utrzyma taką dawkę prawicowego odlotu w tekście, ale po pierwszych słowach "Połączone iście diabelskim sojuszem media III RP kolejny tydzień pałują medialnie premier Beatę Szydło" byliśmy już spokojni.

Tl;dr, Karnowski pisze, jaka obrzydliwa nagonka tabloidów odbywa się na bogu ducha winną, nadobną białogłowę Beatę, i zapytuje, czemuż żaden z pisowskich mężów stanu nie ruszy jej z odsieczą. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że temu, kto pierwszy z orężem w ręku ruszy na teutońskich oprawców, Karnowski odda połowę udziałów w "Sieciach".

Trzeba przyznać, że gotowość do mentalnego cofnięcia się redaktora wPolityce o kilkaset lat tylko po to, żeby dostarczyć lolcontent jest wzruszająca.

Dziękujemy!
To jest ASZdziennik, ale Michał Karnowski nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...