Sukces panów adwokatów. Cytaty z ich bloga o kobietach to kopalnia żenady [CYTATY]

Fot. blogdlamezczyzn.pl
Adwokaci Wojciech Wojciechowski i Mariusz Stopa już od kilkunastu lat prowadzą razem kancelarię w Szczecinie. W lipcu tego roku postanowili rozszerzyć swoją współpracę o nowy obszar – założyli bloga skierowanego do mężczyzn. I zamieszczali na nich tak soczyste treści, że dziś obiema gwiazdami palestry zajmuje się Rzecznik Dyscyplinarny Szczecińskiej Izby Adwokackiej.


Sprawdziliśmy, dlaczego. Oto top 10 cytatów z Bloga dla mężczyzn:

O miłości…

“Kobiety nie kochają mężczyzn i nie są zdolne do tego, aby ich kochać. (...) Nie są zainteresowane mężczyznami samymi w sobie, ale tym, co mężczyzna ma albo tym, co może dać.”

“Do uczucia, które nazywa się miłością, zdolny jest tylko mężczyzna. W przypadku kobiety przypomina to bardziej coś, co mężczyzna czuje do ulubionego samochodu.”

“Liczba korzyści, które odnosi mężczyzna z małżeństwa, wynosi 0”

O mężczyznach…

“Prawie wszystko to, co nas otacza, a zarazem wyszło spod ludzkiej ręki, zostało stworzone przez mężczyzn. Gdyby nie mężczyzna, kobieta nie byłaby w stanie zajść w ciążę. Od tysięcy lat to mężczyźni tworzyli kolejne cywilizacje. (...) To mężczyźni dzięki swojemu intelektowi wpływali na rozwój poszczególnych dziedzin nauki.”

“Przeciętny mężczyzna był, jest i będzie inteligentniejszy niż przeciętna kobieta.”

“Większość mężczyzn, wyłączając gejów oraz mężczyzn, którzy zgodnie z pseudoideologią gender identyfikują się z trzynastoletnimi chłopcami, sześcioletnimi dziewczynkami, drzewami, zwierzętami czy ekspresami do kawy, jest zaprogramowanych do odczuwania przyjemności, wynikającej z emocjonalnego i fizycznego kontaktu z kobietą.”

I o kobietach.

“Kobiety są jak dzieci”

“Jest coraz mniej kobiet, które się do czegokolwiek nadają, w tym do tego, żeby je kochać”

“Gdziekolwiek nie spojrzeć, mężczyźni robią od kobiet wszystko lepiej. Z wyjątkiem, odnosząc się do tak zwanego życia rodzinnego, kłamstwa, manipulacji i rodzenia dzieci.”

„Kobiety nie są złe. Po prostu są, jakie są. Nie można mieć do węża pretensji o to, że jest wężem, albo oczekiwać od kreta, że zacznie widzieć i doceniać kolory, a od żółwia, że zacznie cwałować.”


To jest ASZdziennik, ale żaden z cytatów nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...