Piękna współpraca Ordo Iuris z kuratorium. Utrudnią uczniom naukę akceptacji i życia bez przemocy

Fot. Twitter  / Ordo Iuris  |    Fot. Twitter / Wojciech Cejrowski
Fot. Twitter / Ordo Iuris | Fot. Twitter / Wojciech Cejrowski
W dzisiejszych czasach dziecięca niewinność jest narażona na wiele niebezpieczeństw. Lewacka propaganda czyha na nieletnich każdym kroku: a to jakiś marsz kobiet pod domem, a to przebieranie się za pogańskie demony na Halloween, a to tęczowe torby w Tigerze. Do niedawna wydawało się, że ostatnim bastionem - oczywiście oprócz kościoła parafialnego - pozostaje szkoła. Niestety, i to się zmieniło.


Jutro, 26 października, w ponad 200 polskich szkołach odbędzie się “Tęczowy Piątek”. To akcja Kampanii Przeciw Homofobii, która ma uczyć akceptacji dla różnorodności. Jest organizowana także po to, żeby uczniowie LGBT+ poczuli wsparcie ze strony kolegów i nauczycieli. No wyobrażacie sobie takie perwersje?!

Na szczęście rodzice zaniepokojeni myślą, że ich dzieci zaczną szanować ludzi niezależnie od ich orientacji psychoseksualnej, nie są pozostawieni samym sobie. Nad problemem pochyliło się Ordo Iuris. Organizacja przygotowała oświadczenie, które rodzice mogą złożyć w szkole po to, żeby nie zaatakowała ich dzieci z zaskoczenia jakimiś równościowymi treściami:
Teraz zdrowe polskie dzieci nie tylko nie zostaną zatrute propagandą pro-LGBT, ale także będą mogły swobodnie zajść sobie w niechcianą ciążę czy zarazić się jakąś chorobą weneryczną, bo nikt im nie powie, jak tego uniknąć. Nie dowiedzą się też, że wykluczenie i dyskryminacja to nie są fajne rzeczy, i nikt nie zepsuje im dzieciństwa informacją o tym, że przemoc jest nie okej.

Spokojni mogą być także rodzice z Małopolski. Tamtejsza kurator oświaty zaapelowała do dyrektorów, żeby zadbali o “normalny, zgodny z planem lekcji” rytm dnia. Informuje też zainteresowanych, że jeśli któryś dyrektor się wyłamie, na jej ręce można złożyć odpowiedni donos.
“Seksualność uczniów jest sztucznie podnoszonym tematem” - dodaje pani kurator. To prawda: badania potwierdzają, że wszelkie życie uczuciowe i seksualne uczniowie nabywają z chwilą odebrania świadectwa maturalnego.


A kto mówi inaczej, ten lewak i pedał.

To jest ASZdziennik, ale ten news nie jest zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...