Uwaga na dziwną knajpę w Warszawie. Obiad który tam kupisz poda innemu klientowi i jeszcze ją za to pochwalisz

Fot. 123rf.com
Kupisz tam obiad, zje go ktoś inny, a jeszcze im za to podziękujesz. Tak o warszawskiej restauracji "Kuchnia za Ścianą" piszą na Facebooku zadowoleni klienci z całego kraju. Sekret mistrzów kuchni z Warszawy jest jeden: można tam łatwo i szybko kupić posiłek, który trafi prosto do bezdomnych.


O tym, że "Kuchnia za Ścianą" ma genialne menu i doskonałą obsługę, może przekonać się już każdy. Posiłek dla bezdomnych można zamówić tam przez internet, a jeden obiad kosztuje 12,99 zł.
Każdy może zamówić dowolną ilość obiadów, do których kuchnia dorzuca zupę i kompot gratis. Restauracja drukuje zaproszenia na przekazuje je fundacji "Daj Herbatę". A jej wolontariusze rozdają je na ulicach tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

– A wie pani, ja myślałem, że to żart jest – mówi o akcji "Kuchni za Ścianą" i fundacji "Daj Herbatę" jeden z bezdomnych, któremu internauci ufundowali ciepły posiłek. – Bo jak to? Obiad w restauracji? Takiej prawdziwej? Ale byłem. W ostatni weekend. I wie pani? Dostałem obiad. Naprawdę. A jaki dobry!

Internauci z całego kraju zgłaszają w komentarzach na Facebooku, że zamówili przez internet już setki obiadów, z których żaden do nich nie trafił. Co więcej, wcale nie mają o to pretensji.

I twierdzą, że takich dostawców jedzenia chcieliby mieć w całej Polsce.

To jest ASZdziennik, ale akcja kupowania obiadów nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...