Lepsze niż Wiedźmin. 6 gier, które najlepiej opisują życie Polaków w Polsce [NOWOŚCI]

Fot. 123rf.com
Wiedźmin 3 jest najbardziej utytułowaną grą w historii polskiej branży. Za ten sukces odpowiada genialna fabuła, wciągająca walka i fenomenalny świat. Ale jest jeszcze jedno: nikt nie zrealizował któregoś z poniższych pomysłów.


Oto 6 najlepszych pomysłów na gry oparte o życiowe doświadczenia Polaków, które otrzymaliśmy w ramach konkursu dla OLX, najlepszej platformy do zakupów używanej elektroniki w sieci. Tak najlepszej, że autor ostatniego w tym zestawieniu pomysłu otrzymuje od nas konsolę XBOX ONE X;)

Gracz w Call of Duty
Jako ojcu nastolatka, najbliższą memu życiu grą byłoby granie graczem w grę "Gracz w Call of Duty". Sterujesz postacią siedzącą na kanapie z padem, która gra w Call of Duty. Masz do wyboru: włączenie gry, sięgnięcie po chipsy, sięgnięcie po colę. Jest też ukryte combo (lewy-lewy-fire-czerwony), która uruchamia wyjście do kibelka.

Poza tym gracz na kanapie grający w 'Call of Duty' nie reaguje na żadne inne polecenia.

Symulator Pracy Zdalnej 2018
Gra, w której wcielamy się w rolę osoby, pracującej w domu. W tym czasie oprócz tworzenia materiałów, które są celem głównym każdego dnia, pojawiają się bonusowe misje w postaci sprzątnięcia mieszkania, ugotowania obiadu, itp. Gra ma także wbudowany niespotykany system "nie chce mi się" - w pewnym momentach kampanii gracz uruchamia go i wykonuje poboczne zadania, które wciągają na godziny.


Symulator spania
W grze chodzi o to, żeby jak najwięcej spać w różnych miejscach. Napisałbym o niej więcej, ale spać mi się chce.

Basement Troll
Gra typu sim/tamagochi. Jesteśmy opiekunem mieszkającego w naszej piwnicy, 32-letniego trolla. Musimy go karmić, co jakiś czas robić pranie. Nie możemy pozwolic na to, żeby za długo siedział przed komputerem i gral w gry. Musimy mu znajdować zajęcia, takie jak odkurzanie, scieranie kurzu, mycie okien czy wyrzucenie smieci. Oczywiście bedzie sie kłócił i nie będzie chciał tego robić, ale musimy znaleźć sposob, zeby nakłonić go do tego. Nagrodą może być nowa gra, jakać część do komputera. Jeżeli Troll zaczyna sie bardzo stawiać, to raz na jakiś czas możemy urzyć zaklęcia "może byś poszukał sobie jakiejś pracy", wtedy staje sie potulny jak baranek i robi wszystko co chcemy (zaklęcie działa ograniczony czas). A jeżeli Troll zaczyna mieć absurdalne wymagania, to można użyć zaklęcia "Spotkałam sąsiadke, bardzo miła dziewczyna, moze być się z nią umówił? Bylibyście śliczną parą".

Troll wtedy znika w swojej piwnicy na kilka dni i nic nie potrzebuje.

Grand Theft Pen
Gdy pożyczasz komuś długopis zwykle kończy się tym, że go już nigdy więcej nie zobaczysz. Za tym zjawiskiem stoi gang zwany studentami. W grze wcielasz się w Janusza, początkującego studenta, który właśnie przyjechał do Los Studentos i musi zmierzyć się z rzeczywistością. Podczas gry będzie można spotkać liczne modele długopisów, które będzie można "pożyczyć". Pożyczone długopisy mogą służyć do ściągania na kolokwiach, ale wtedy trzeba uważać na czujne oko profesora.

WINNER

Symulator Polski
Robisz wszystko jak w tutorialu, nie idzie Ci, sięgasz po instrukcję, dalej Ci nie idzie, googlujesz poradniki, dalej nic, szukasz cheatkodów, nie działają. W tym momencie uświadamiasz sobie, że od początku cała Polska jest na Twoją niekorzyść i nie da się wygrać. W momencie kiedy dociera to do Ciebie zaczynasz płakać, bo takim realizmem nawet GTA V się poszczycić nie mogło.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Gry
Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie