Dziwna wyprzedaż na Allegro. Allegrowicz Patryk85 sprzedaje szalik Legii, kartę miejską i mapę Warszawy

Fot. Wikimedia Commons
Wielka gratka dla varsavianistów. Na Allegro trafiła właśnie ogromna kolekcja pamiątek związanych ze współczesną Warszawą. Wśród okazów jest m.in. szalik Legii Warszawa, przepis na pyzy z Bazaru Różyckiego oraz karta warszawiaka ważna jeszcze do końca roku. Sprzedaje je allegrowicz Patryk85. Twierdzi, że nie są mu już potrzebne.


– Stan dobry, normalne ślady użytkowania. Sprzedaję, bo mi się już nie przyda – czytamy w opisie kieszonkowego planu Warszawy w skali 1:26000, jaki w nocy z niedzieli na poniedziałek trafił na Allegro. Breloczek z Syrenką gratis do zakupu powyżej 100 zł.

A to tylko jeden z blisko 200 przedmiotów, które wczoraj chwilę po 21:00 zaczęły pojawiać się na koncie użytkownika Patryk85.

– Dyskografia Kapeli Staśka Wielanka na 10 CD, dostęp do konta Veturilo, październikowy numer "Aktivista", karnet do ZOO, maska smogowa, egzemplarz "Gwary warszawskiej dawniej i dziś" Wieczorkiewicza oraz t-shirt z Hard Rock Cafe Warsaw, karnety VIP na Rajd Barbórki – wylicza jeden z kolekcjonerów. – Będę polował na tę groteskową makietę dziwnej dzielnicy, chociaż znajomi twierdzą, że to chyba Dubaj.

Na Allegro dzięki Patrykowi85 trafił także unikatowy raper HCR z Wrocławia wraz z prawami autorskimi do piosenki wyborczej o Warszawie, a także kompletne wyposażenie kawiarni ze Śródmieścia. Varsavianiści przecierają oczy ze zdumienia.

– Musiał być zafascynowany tym miastem i chciał poznać je od podszewki – twierdzą eksperci na widok kolekcji biletów z turystycznego busa Warsaw City-Tour, którym allegrowicz musiał często podróżować. – Świadczą o tym także rękopisy z opowiadaniami fanfiction o niezliczonych liniach metra i scenariusz do filmu o ataku uchodźców w 2020 roku, przed którym allegrowicz miał uratować stolicę.


W środowisku kolekcjonerów krążą już liczne pogłoski o kulisach tajemniczej wyprzedaży.

Niektóre z nich są niepokojące.

Podobno kolekcja przypominała allegrowiczowi, że przez ostatnie pół roku popierał in vitro, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, obowiązkowe szczepienia i Paradę Równości.
To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...