Sukces Roberta Biedronia. Tekstem o tresowaniu Barbary Nowackiej pokazał, że też umie w buractwo

Fot. Grzegorz Bukała / Agencja Gazeta
Robert Biedroń jest super. Umie w progresywną politykę, umie w zarządzanie miastem, umie też w social media. Dziś pokazał też, że umie w polityczne buractwo.


Uwaga, poniższy tekst urazi fanów Roberta Biedronia, którzy widzą w nim samo dobro. Jeśli zauważasz u siebie problemy z konfrontowaniem się z mniej przyjemną stroną swoich idoli, albo chcesz pisać komentarze o łamaniu konstytycji, lepiej przerwij czytanie;)

– Tresowana przez was Barbara Nowacka przyłączyła się do Koalicji Obywatelskiej, a KO na tym nie zyskała, a wręcz straciła – tym tekstem o bezwolnej kobiecie zwiedzionej przez mądrzejszych na manowce Robert Biedroń pokazał, że zmiana, która zapowiada polityce, niekoniecznie musi niepokoić wyborców prawicy.
Oburzenie wypowiedzią Biedronia zgodnie ze swoją prokobiecą postawą wyraziła już Koalicja Obywatelska (ci od propsowania prezydenta Legionowa), znani prokobiecy publicyści oraz prawicowy równie prokobiecy Twitter.

Najwierniejsi fani Dominika Tarczyńskiego zwracają uwagę, że Robertowi Biedroniowi daleko do największych gwiazd prawicy, fani Rafała Ziemkiewicza kontrują, że to przecież i tak dobrze jak na debiut w buractwie.

I wszystko będzie zależeć od sequela.

Albo formy przeprosin.

To jest ASZdziennik, ale wypowiedź Roberta Biedronia nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...