Miły dzień uczestnika "Ameryki Express". Wyżył się na kobiecie i odreagował stres bycia youtuberem na wczasach

Fot. tvnplayer.pl
O tym, że życie celebryty nie zawsze usłane jest różami, przekonał się jeden z uczestników "Ameryki Express". Youtuber Mateusz nie dźwignął emocjonalnie sponsorowanego przez TVN urlopu w Ameryce Południowej. Na całe szczęście pod ręką miał partnerkę. I całą agresję wyładował na niej. A tak na serio, to WTF?!


Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz prowadzą kanał Fit Lovers na YouTubie i są parą w reality show TVN-u. W ostatnim odcinku "Ameryki Express" okazało się, że Mateusz ciężko znosi płatne wakacje na koszt koncernu.

A jak samiec alfa jest zły, to musi wyładować agresję na tym, co nawinie mu się pod rękę.

Scenę, w której youtuber rzuca się dla odstresowania na swoją partnerkę, można zobaczyć w 56 minucie piątego odcinka "Ameryki Express". Poszło o za krótką zdaniem Mateusza spódnicę Pameli.
– Koniec imprezy, kochani, fajnie było ale się skończyło – powiedziała Pamela chwilę po odprężającym wybuchu agresji Mateusza.

Na szczęście Mateusz w porę wytłumaczył się partnerce. Mateusz miał ciężki dzień, więc sami rozumiecie. Tak kochają łobuzy, hehehe. Jak będzie, piąteczka na zgodę?

– Ten dzień był bardzo ciężki emocjonalnie – stwierdził Mateusz, a TVN nawet nie zauważył, że w ich programie właśnie wydarzył się creepy shit, który wymagałby co najmniej komentarza i wskazania, że takie zachowania nie są normalne w żadnej sytuacji i w żadnym związku.


Bo pewnie wybuch agresji Mateusza jest totalnie zrozumiały i normalny. Każdy zdrowy i wysportowany facet lubi wyżyć się na SWOJEJ kobiecie, kiedy dostaje hajs od TVN-u, urlop w Ameryce Południowej i zwiedza Ekwador. Tak samo jak w domu, kiedy wraca czasem po ciężkim dniu z roboty, a na stole nie ma obiadu.

A zresztą czasem im się po prostu należy.

Same się o to proszą, zakładając krótkie spódniczki i prowokując na prawo i lewo.
To jest ASZdzienik, ale scena z "Ameryki Express" to naprawdę creepy shit.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...