Sensacja na debacie STOP NOP w Sejmie. Pokazali nieszczepionego 8-latka, który nadal żyje

Fot. 123rf.com
Szach mat, wiedzo medyczna. Do prawdziwej sensacji doszło w Sejmie podczas debaty o ustawie znoszącej obowiązek szczepień w Polsce – dowiaduje się ASZdziennik. Przedstawiciele STOP NOP zamknęli usta niedowiarkom i lekarzom: pokazali żyjącego 8-latka, który nigdy nie był szczepiony.


Do tej pory poruszaliśmy się w sferze plotek i domysłów, a dziś mamy na to dowód. Gdyby 8-letni Kacper z Warszawy mógł mówić po ataku poodrowych powikłań na krtań, to prosto ze swojego szpitalnego łóżka śmiało powiedziałby, że bez szczepień można żyć.

Krótko, ledwo i w cierpieniach, ale można.

– Kacperek jak zuch przeżył odrę, świnkę, różyczkę, krztusiec i błonicę, a to wszystko przy chorobie Heinego-Medina – twierdzą poliofile, którzy zabiegają o zniesienie obowiązku szczepień w Polsce. – Dzięki sile wywaru z pestek moreli nie dał się nawet powikłaniom, w tym zapaleniu płuc, krtani, tchawicy i mózgu.

Gdy tylko naukosceptycy wepchnęli na sejmową salę łóżko z Kacperkiem, posłowie przecierali oczy ze zdumienia.

Wzruszeni przeciwnicy obowiązkowych szczepień twierdzą, że od tego momentu rytm debacie opartej na 5-minutowym researchu fanpejdża Jerzego Zięby nadawało miarowe tempo respiratora.

Proepidemicy jednym bladym i kaszlącym chłopcem przykutym do łóżka udowodnili, że szczepienia nie są do życia potrzebne.

– Mamy po naszej stronie lekarzy, który zgodzili się przerwać milczenie – grzmiała z mównicy sejmowej przedstawicielka STOP NOP, powołując się na autorytety w medycynie.

I rzeczywiście: ma rację.

Bo niewygodna dla big pharma prawda jest taka, że nieszczepiony Kacperek ma jeszcze szansę udźwignąć łagodną gruźlicę, a niewykluczone, że pobije rekord dotychczasowego weterana i czekają go dziesiąte urodziny.
To jest ASZdzienik, ale STOP NOP naprawdę chce znieść obowiązek szczepień w Polsce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...