Karta Moja Polska konkurencją dla Biedronki. Zbieraj punkty i najklejki za patriotyczne zachowania

Fot. 123rf.com
Klienci dyskontów dobrze znają karty typu Moja Biedronka, Rodzinka czy Karta Dużej Rodziny. Od teraz także Polska, jako pierwszy kraj na świecie, ma swój program lojalnościowy.


Karta Moja Polska to najnowsza inicjatywa rządu mająca wzmocnić wartości patriotyczne u Polaków. Kartę może otrzymać każdy obywatel naszego kraju w Urzędach Stanu Cywilnego i kioskach Ruchu. Zapewnia ona posiadaczowi zniżki na polskie produkty na typowo polskie produkty, takie jak pierogi, ogórki kiszone czy Wiedźmin III.

Moja Polska pozwala też zbierać naklejki do albumu, które można wymienić na maskotki z Gangu Polaków, czyli pluszowe wersje słynnych rodaków.
Naklejki otrzymuje się za czyny godne Prawdziwego Polaka. Każdy oznacza inną liczbę punktów. Na przykład znajomość trzeciej i czwartej zwrotki hymnu jest warta jedną naklejkę, spędzenie wakacji w polskiej strefie w Grecji - trzy, a za oddanie życia za ojczyznę można otrzymać aż pięć naklejek. Pełen spis patriotycznych gestów i ich równowartości w naklejkach znajduje się na oficjalnej stronie akcji MojaPolska.eu.

– Brakuje mi tylko czterech naklejek, żeby zdobyć Fortepianistę Frycka, ale wystarczy, że przywitam się z kobietą, całując ją w rękę i zaproponuję gościom kapcie – mówi 39-letni Krzysztof.

Akcja cieszy się ogromną popularnością i ma realny wpływ na kształt państwa. Dzięki niej po kilku dniach dużo więcej osób umie odróżnić Zieloną Górę od Jeleniej Góry, podwoiła się liczba krzyży nad drzwiami i aż o 400% zwiększyła się produkcja schabowych z ziemniakami i mizerią w niedzielę.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...