Wreszcie jest skuteczny sposób na chandrę. Nowe terapeutyczne łóżko pomoże wam przetrwać jesień

Fot. 321rf.com
Jeśli wraz z nadejściem jesieni zauważyliście, że zmniejszyła się wasza aktywność, zrobiliście się drażliwi i na nic nie macie ochoty - cierpicie na sezonowe obniżenie nastroju. Na właśnie pojawiła się na nie doskonała recepta!


Tak zwana jesienna depresja wiąże się z obniżeniem natężenia światła słonecznego i zwykle pojawia się regularnie co roku wraz z nadejściem krótszych, chłodniejszych dni. Do jej objawów należą:

- uczucie smutku
- obniżenie aktywności
- osłabienie popędu seksualnego
- nadmierna drażliwość
- uczucie przewlekłego zmęczenia
- wzmożona chęć do wpieprzania kartofli i makaronu
- niechęć do pracy, funkcjonowania w społeczeństwie oraz funkcjonowania w ogóle
- gotowość do mordowania osób, które otwarcie wyrażają radość z jesieni

Do tej pory w leczeniu najczęściej stosowane były terapia światłem, wyjazdy do ciepłych krajów i leki antydepresyjne. Jednak teraz pojawiło się znacznie skuteczniejsze rozwiązanie.
Producent mebli Memento Mori stworzył specjalne łóżko terapeutyczne, które pozwoli na dobre poradzić sobie z objawami sezonowej depresji. Wystarczy ułożyć się w wygodnym, umoszczonym aksamitem posłaniu, przykryć wiekiem, zamknąć oczy i zapomnieć o wszystkim. Dla najlepszego efektu, łóżko powinno być ustawione w ciemnym, głęboko położonym miejscu.

– To niesamowite, od kiedy moja dziewczyna zaczęła używać łóżka terapeutycznego, w ogóle nie słyszę, żeby narzekała na jesień! – mówi 27-letni Dominik.

Posłanie firmy Memento Mori już po kilku godzinach początkowego dyskomfortu (mogą pojawić się problemy z oddychaniem) pozwala wejść w stan głębokiego relaksu przypominającego spanie, ale bez snów. Użytkownik pozostaje w nim przez całą jesień i zimę.

Producent podkreśla też, że użycie jego łóżka pozwala zahamować pojawiający się jesienią apetyt na węglowodany, a nawet zrzucić zbędne kilogramy. W stanie głębokiego relaksu zapotrzebowanie kaloryczne organizmu spada nawet o 100%!

Wszyscy klienci firmy Memento Mori muszą być niezwykle zadowoleni z zakupu mebla, ponieważ w sieci nie pojawiła się do tej pory ani jedna negatywna opinia.
To jest ASZdziennik. Użycie łóżka terapeutycznego Memento Mori może powodować spowolnienie tętna, obniżenie ciśnienia i zanik czucia.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...