Agata Duda przygwiazdorzyła w Nowym Jorku. Po tym nagraniu pobiegniesz kupić jej Snickersa [WIDEO]

Fot. flickr/kancelariaprezydenta
Jak Polka głodna to zła – tylko tak tłumaczyć można zachowanie Agaty Dudy podczas wizyty w Nowym Jorku. Kiedy parę prezydencką powitały na ulicy okrzyki "konstytucja", pierwsza dama przygwiazdorzyła. Po tym filmie pobiegniesz kupić jej Snickersa.


Para prezydencka przyleciała do Nowego Jorku na trzydniową wizytę. Andrzej Duda bierze tam m.in. udział w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ. To skandal, że w tym czasie nikt nie zadbał o posiłki. Bo Agata Duda w Nowym Jorku nie była sobą. Na pewno z głodu.
Dziwna reakcja Agaty Dudy z 30 sekundy nagrania to na pewno efekt rozdrażnienia wywołanego głodem – oceniają dietetycy zapytani przez ASZdziennik.

Eksperci przypominają, że przez niedobory glukozy i niski poziom cukru we krwi na widok demonstrujących Polaków każdemu włącza się arogancja. To naturalna reakcja biologiczna. Nogi i ręce same układają się do groteskowych i szyderczych tańców. Nawet kobiecie z klasą, jaką jest Agata Duda.

Specjaliści dziwią się, ze służby dyplomatyczne nie zadbały o zapas Snickersów na tę podróż. Bo przecież to nie pierwszy raz, kiedy Agacie Dudzie zdarza się gwiazdorzyć. Na pewno z głodu.
To jest ASZdziennik, ale Agacie Dudzie na serio przydałby się Snickers.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...