Nowy hit na wizyty u znajomych. Są już kapsułki z cyjankiem do rozgryzienia, gdy pokazują zdjęcia z urlopów

Fot. 123rf.com
Nareszcie bez obaw można odwiedzić znajomych, którzy wrócili z all inclusive. Do aptek w całej Polsce trafiły kapsułki "Idgaf" rozwiązujące problem niezręcznych sytuacji towarzyskich. Zawierają 200 mg cyjanku potasu na wypadek, gdyby nagle zaczęli pokazywać slajdy z wakacji.


– Wystarczy włożyć kapsułkę pod język i trzymać tak na wszelki wypadek całą imprezę – zachęca producent. – 200 mg cyjanku potasu szybko zapewni niedobór tlenu w całym organizmie, gdyby gospodarz nagle włączył pokaz slajdów i zaczął opowiadać o tym, jak to cudownie było w Hurghadzie lub na Zakynthosie czy Chorwacji.

W chwili przegryzienia kapsułka uwalnia aktywny suplement, dzięki któremu od razu poczujemy się lepiej niż podczas 2-godzinnego pokazu slajdów z beznadziejnym komentarzem w tle.

Dzięki "Idgaf" nie trzeba już udawać grymasu zainteresowania na widok każdego z 874 zdjęć, z których większość to jakieś ważne dla lokalsów ruiny, przepuszczone przez autokorektę Google Photos selfie z plaży, menu obiadowe ze szwedzkiego stołu i zachody słońca.

– Zażenowanie, znudzenie i dyskomfort mijają jak ręką odjął – zachwala producent preparatu. – Jedna tabletka wystarczy, by ta męczarnia, która sprawia radość tylko gospodarzom, minęła i już nigdy, przenigdy nie wróciła.

Kapsułki dostępne są bez recepty.

Wystarczy tylko pokazać, co podczas urlopów wrzucali na Fejsa znajomi, do których się dziś wybieramy.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...