Krwawy reality show w TVN. Celebryci muszą przeżyć miesiąc na swoich mądrościach o pracy dla idei

Fot. 123rf.com
Szokująca nowość w jesiennej ramówce TVN. Stacja pokaże w listopadzie krwawy reality show, który przetrwają tylko najsilniejsi celebryci. W dziczy polskiego biznesu będą musieli przeżyć miesiąc na swoich mądrościach o pracy dla idei. Ze względu na drastyczne sceny będzie emitowany po 22:00.


– Przed startem zabierzemy im przywileje, ścianki sponsorskie, butelki Perrier, kontrakty reklamowe, koneksje, ubezpieczenia zdrowotne i odsetki od oszczędności – tłumaczy scenarzysta. – Wystartują z samym czynszem za mieszkanie, zaległymi rachunkami i wynagrodzeniem w postaci poczucia szlachetnej idei.

Już teraz wiadomo, że niektórym szybko przewróci się w głowach i po ośmiu godzinach show zgłoszą roszczenie pójścia do domu. Nie będzie tak łatwo. Na samej idei będą musieli zapewnić sobie wyżywienie i schronienie, zeby przeżyć aż do pierwszego.

– Sprawdzimy w praktyce, czy praca rzeczywiście jest ich pasją, a poczucie misji wynagradza brak normowanych godzin pracy i urlopów – zapowiadają twórcy reality show.

Zasady programu są niezwykle proste. Po każdym dniu odpada celebryta, którego pokona niedożywienie lub frustracja. Na zwycięzcę czekają trzy miesiące bezpłatnego stażu z możliwością zatrudnienia na umowę o dzieło.

Listę uczestników TVN trzyma jak dotąd w ścisłej tajemnicy. Nie potwierdziły się jednak plotki o udziale Martyny Wojciechowskiej.

Odpadła jak reszta tych mądrali jeszcze przed castingami.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...