Kumulacja na losowaniu współlokatorów w akademikach. W puli jest 50 tys. wyżeraczy twojego jedzenia

Fot. 123rf.com
Wielkie emocje czekają studentów, którzy liczą na ciekawych współlokatorów w akademiku. Jak podało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w puli nadal zostało 50 tys. lokatorów, którzy przez 5 lat będą okradać cię z żarcia, słuchać Żabsona i sprowadzać partnerów na długie namiętne noce.


– Wszyscy ugodowi współkokatorzy, na których przyjaźń można liczyć do końca życia, zostali już rozlosowani – podał resort w komunikacie. – Ale to nie koniec emocji – uspokaja.

Po podliczeniu danych z 98 proc. akademików od Akademii Morskiej w Gdyni po Uniwersytet Jagielloński w Krakowie okazało się, że szczęścia w losowaniu nie miało jak dotąd 50 tysięcy spokojnych i pilnych studentów oraz drugie tyle ostrych melanżowników, którzy nigdy po sobie nie sprzątają i cały czas chcą pożyczać pieniądze.

– Zawsze mają hajs na szlugi i browary, choć do płynu do mycia naczyń i papieru toaletowego się nie dorzucą – wynika z danych olsztyńskiego Kortowa. – Zjedzą twój ostatni jogurt zwodząc obietnicą, że jutro z samego rana pójdą do Biedronki i odkupią, ale nie ma sensu robić sobie nadziei.

Przeciętny współlokator lub współlokatorka, których studenci I roku poznają już w październiku, ciągle sprasza gości na melanże przy gimborapie lub narodowym rocku, ma ten sam rozmiar i chętnie pożycza cudze ciuchy bez pytania, sympatyzuje z ONR lub STOP NOP, lubi siedzieć w nocy przy zapalonym świetle, a jego lub jej poranny prysznic trwa 40 minut.


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ma zrobić wszystko, by integracja w październiku przebiegła sprawnie.

Szczęśliwym studentom, którzy trafią na jednego z 50 tysięcy melanżowników, wyznaczy jedną dodatkowa półkę w lodówce i przypomni, by przed wyjazdem z rodzinnego domu zabrali trochę więcej jedzenia niż zwykle.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...