Kolejna manipulacja Jakiego! Wkleił rabladory w plany 19. dzielnicy Warszawy

Fot. Facebook.com/PatrykJaki
Rok temu Patryk Jaki, aby ocieplić swój wizerunek, wstawił zdjęcie "Ja i mój rablador". Okazało się, że była to podła manipulacja, bo w sieci można znaleźć to samo zdjęcie BEZ rabladora. Żeby tego było mało, kandydat na prezydenta Warszawy znowu zrobił to samo!

Jaki zaprezentował wizualizację "dzielnicy Przyszłość" - nowej, 19. dzielnicy Warszawy. Ma być ona położona wzdłuż Wisły i ma być w niej wszystko, co najlepsze i najnowocześniejsze - baseny, miniaquaparki, port dla jachtów, taksówki wodne, siedziby startupów, nowe zielone płuca Warszawy i niskie podatki.

Jednak my dopatrzyliśmy się czegoś jeszcze - rabladorów. Te znowu zostały wklejone, żeby osłodzić wizerunek planów Jakiego, które wyglądają jak utopijna wizja przyszłości stworzona w latach 90. ASZdziennik doszukał się oryginalnych wizualizacji BEZ rabladorów (wątpiący niech porównają postaci w tle, to są te same grafiki).

Oto oryginał BEZ rabladorów:


A to zmanipulowane wizualizacje:

1.


2.


3.


4.


5.


Kulisy oszustw i manipulacji Patryka Jakiego opisał Marcin Napiórkowski w portalu Mitologia Współczesna, a rablador pierwszy raz pojawił się w tym tekście ASZdziennika.
To jest ASZdziennik, wszystkie rabladory zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...