Genialna rola Tomasza Karolaka w Ameryka Ekspress. Zagrał jeszcze większego knura niż w swoich filmach

Fot. player.pl / ASZdziennik
Ameryka Ekspress wystartowała. Sztandarowy format TVN, w którym celebryci celebrują cywiliację zamożnego białego człowieka w trzecim świecie znów będzie święcić triumfy w polskich domach. I ma już pierwszą gwiazdę.

Każdy format reality musi mieć świetnie obsadzone role: musi być oderwana od życia pańcia z "warszawki", musi być fighter/fajterka, musi też być programowy oblech. W tym sezonie jest nim Tomasz Karolak.

Który doskonale odnajduje się w roli, którą zwykle (wyjątek: rodzinka.pl) gra w "komediach z Karolakiem). W pierwszym odcinku widzimy to już w czołówce programu, gdzie realizatorzy eksponują Karolaka lejącego pod ścianą na ulicy przy jednoczesnym wykrzykiwaniu "fuck off" do pana ochroniarza.

Tak, pokawali to i "fuck off" przetłumaczyli na "odwal się":
Najgorsze było dopiero przed nami. Bo w połowie odcinka dostajemy Karolak Show, którego nie powstydziłyby się najgorsze polskie filmy z Karolakiem.

Scena 1
Busik z uczestnikami Ameryka Ekspress. Przypadkiem kierowca zatrzymuje się pod klubem go-go i zabiera trzy tancerki. Wywiązuje się rozmowa.

Lara Gessler (do Karolaka): Powiedziała, że jest dla ciebie za droga.

Karolak: Za droga dla mnie?!! Nie! Nie! (rechot wąsatego wuja). I hew e mani. Ajm in Połlend wery fejmus aktor, du ju noł?

Głos z offu: Każdy tak mówi.

Scena 2
Busik z uczestnikami Ameryka Ekspress. Karolak nadal flirtuje.

Karolak (po namyśle): Dam jej bransoletkę. Niech się nawróci trochę.

(daje nie rozumiejącej polskiego kobiecie bransoletkę i zachwala)

Its from Watikano, Roma, Italia. Its for ju.

(Po czym klepie kobietę po ramieniu)

Koniec. Kurtyna.

Całość odcinka, w tym świetny żart starszego Chajzera (Młody Chajzer: Tato, dlaczego twoje skarpetki są ciągle tak białe. Starszy Chajzer: To zasługa tego wyjątkowego proszku) obejrzycie tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...