PILNE: Perseidy zaskoczyły naukowców

Fot. 123rf.com
Stany Zjednoczone Ameryki Północnej zamieniły się w tabun kosmicznego kurzu, a nad resztą świata zacznie się wkrótce proces powolnego wymierania. To skutek wpadki naukowców z NASA, którzy deszcz perseidów pomylili z obfitym opadem planetoidy o średnicy 10 kilometrów i masie biliona ton. Naukowcy chcieli przeprosić, ale nie zdażyli.

– Wow, Mick jednak miał rację – zdążył powiedzieć prof. Richard Carter z Centrum Kosmicznego Johna F. Kennedy'ego na byłym przylądku Canaveral przed upadkiem planetoidy. – Ale jak to mówią, ten się nie myli, kto nie obserwuje przestrzeni kosmicznej przed obiektami zagrażającymi Ziemi, hehe.

Najbardziej rozczarowani wpadką NASA są zakochani, którzy planowali romantyczną noc pod gołym niebem, oraz 80% gatunków, którym siła 5 miliardów razy większa niż moc bomby atomowej zrzuconej na Hiroszimę mocno pokrzyżowała plany na miły wieczór i dalszą ewolucję.

Z ostatnich działających serwerów internetu wynika, że ciemności spowodowane pyłami i pożarami lasów na całym globie potrwają na Ziemi ok. 5 lat.

Na szczęście są też dobre wiadomości.

Po pierwsze, sprawdzalność prognoz NASA to nadal 99%.

Po drugie, już teraz wiadomo, że na gruzach starej cywilizacji powstanie nowa, dużo lepsza.

Zapewnili o tym prezydenci państw grupy G7, VIP-y, dygnitarze i najbogatsi ludzie świata z pokładu arki Elona Muska, która 5 minut przed uderzeniem wystartowała w przestrzeń kosmiczną.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...