Matka Boża odchodzi z Nieba. Prezydent Siemianowic zdegradował ją do pracy biurowej

Fot. Wikimedia Commons
Smutek w Niebiosach. Maria z Nazaretu, pełniąca od ponad 2000 lat obowiązki Matki Bożej jako w Niebie tak i na ziemi, odchodzi ze stanowiska – poinformował rzecznik urzędu miejskiego w Siemianowicach Śląskich. Prezydent miasta Rafał Piech zdegradował ją na stanowisko księgowej. Bo jego zdaniem to Maryja odpowiada za finanse w jego mieście.

Nie wiadomo co jest przyczyną degradacji Matki Boskiej. O zmianach kadrowych w Siemianowicach Śląskich poinformowała "Gazeta Wyborcza".

– Każde miasto ma osobę odpowiedzialną. W Siemianowicach Śląskich taką osobą jest Maryja - stwierdził prezydent Rafał Piech podczas spotkania wiernych w Niepokalanowie. – Ona otrzymała klucze do miasta, jest jego menedżerem i je prowadzi.
– Mieszkańcy pytają się mnie, skąd biorę na to pieniądze, że tyle rzeczy udało się zrobić i to w ciągu czterech lat. Myślę, że to wszystko to działanie Matki Bożej i Jezusa – przyznaje prezydent Siemianowic Śląskich.

Przypomnijmy, że Maria z Nazaretu była dotąd łaski pełna i błogosławiona miedzy niewiastami. W Niebie odpowiedzialna była za modlenie się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Do jej obowiązków należało orędowanie, pośredniczenie i pocieszenie, prośbami naszymi raczyła nie gardzić, od wszelkich złych przygód raczyła wybawiać, z Synem swoim nas pojednywała, Synowi swojemu nas polecała.

W Siemianowicach Śląskich zajęła posadę młodszej księgowej. Będzie zajmować się wypłatą pensji, ewidencją materiałów biurowych, raportami o sprzedaży towarów i usług w rejestrze VAT, obsługą kasową, podejmowaniem gotówki z rachunków bankowych i innymi zadaniami bieżącymi zleconymi przez zwierzchnika.


Z nowej koleżanki cieszą się już pracownicy Urzędu Miejskiego. Nie wierzą w krążące po korytarzach plotki, że robotę załatwił jej syn, koronowany niedawno Król Polski.

– Miło nam, że pan prezydent przypisał efekty naszej codziennej pracy interwencji sił nadprzyrodzonych – twierdzą zadowoleni pracownicy instytucji miejskich. – Oznacza to, że w swoich ludzi wierzy tak mocno jak w wyznawaną przez siebie religię.

Nieoficjalnie wiadomo, że do Siemianowic Śląskich specjalną delegację wysłał już z Watykanu papież Franciszek.

Z umowy Maryją wynika bowiem, że od tej pory będzie musiała objawiać się każdego dnia punktualnie na ósmą.
To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty, oprócz wypowiedzi prezydenta Siemianowic Śląskich, zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...