Dramat Tele Tygodnia. Na Fejsie pojawiło się najlepsze streszczenie polskich programów TV

Fot. facebook.com/Okiem-Elizabed
Widmo bankructwa zagląda w oczy "Tele Tygodniowi" – dowiaduje się ASZdziennik. Polacy nie potrzebują już gazet z programem telewizyjnym, a wszystko przez autorkę strony Okiem Elizabed na Facebooku. Jednym pełnym frustracji wpisem streściła wszystkie programy z Polsatu, TVN i TVP.

– Nie muszę już kupować gazet, wszystko mam tu dokładnie opisane – cieszy się pani Jadwiga z Łodzi, która po przeczytaniu wpisu Elizabed anulowała prenumeratę "Tele Tygodnia" i umowę z Cyfrowym Polsatem. – Teraz czekam już tylko na panów od elektrośmieci, wieczorem mają wpaść po telewizor.
Elizabed przyznaje, że jedynym wartościowym programem, jaki widziała ostatnio w polskiej telewizji, była pogoda i "Czterej pancerni". Resztę oferty dla widzów stanowią zaś telenowele dokumentalne, reklamy szybkich pożyczek i suplementów diety na potencję.

– Sprawa jest już w UOKiK, to podpada pod nieuczciwą konkurencję – usłyszeliśmy w redakcji "Tele Tygodnia". – Popiera nas grupa polskich nadawców, którzy planują pozew zbiorowy za ujawnienie tajemnic przedsiębiorstwa, oraz KRRiT, która już szacuje straty wpływów z abonamentu radiowo-telewizyjnego.

A to nie koniec kłopotów, które czekają na autorkę nowego, najpopulaniejszego magazynu telewizyjnego w Polsce. Czytelnicy udostępnili jej wpis kilka tysięcy razy i twierdzą, że wciągnęli się bardziej niż w "Trudne Sprawy".

Chcą jej opłacać abonament, żeby mogła dalej glądać i streszczać im "Ukrytą Prawdę" i reklamy apetizerów dla dzieciaków.
To jest ASZdziennik. Wpis Elizabed nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...