Mike Tyson brutalnie nokautuje pamięć o Powstaniu Warszawskim. Szokujące wideo [18+]

Fot. youtube.com/foodcare
Kolejny nokaut dopisał do swojego bilansu walk amerykański bokser Mike Tyson. Żelazny Mike potrzebował tylko minuty, by brutalnie rozprawić się z pamięcią o Powstaniu Warszawskim. Areną pojedynku był spot, w którym Tyson czyta z promptera tekst najdziwniejszej reklamy napoju, w jakiej kiedykolwiek przyszło mu zagrać.

Na ramieniu ma opaskę Armii Krajowej, a na sercu logo napoju energetycznego Black. Tak Mike Tyson wygląda w spocie o Powstaniu Warszawskim przygotowanym przez firmę spożywczą FoodCare.
–Jestem znanym na całym świecie byłym niekwestionowanym mistrzem wagi ciężkiej, lecz dla mnie prawdziwymi mistrzami są ci dzielni polscy bohaterowie – te słowa o uczestnikach Powstania Warszawskiego przeczytał z promptera na filmie Mike Tyson, znany także z kary więzienia za gwałt na 18-latce i pobicia pod wpływem narkotyków siedmiu prostytutek, czym na filmie już się nie chwali.

Niestety, walki nikt nie przerwał, a pamięć o Powstaniu Warszawskim znowu ucierpiała w wyniku dziwnego pomysłu reklamodawcy napoju energetycznego.

– Nie wolno nam nigdy o tym zapomnieć – triumfalnie przeczytał z promptera Mike na koniec swojego spontanicznego wystąpienia, podczas którego dowiedział się o Powstaniu Warszawskim.

Zwycięzcy wypada pogratulować. Przypominamy jednak, że o Powstaniu Warszawskim w krótkich filmikach można opowiadać lepiej. I bez wspomagania się napojami energetycznymi.
To jest ASZdziennik. Film z Mikiem Tysonem nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...