17 sekund szczerości w Wiadomościach TVP. Otwarcie przyznali, że mają widzów za debili (wideo)

Fot. /r Polska
To, że Jackowi Kurskiemu i jego telewizji przyświeca hasło "ciemny lud to kupi", wiadomo od dawna. Teraz jednak wyszło, za jak wielkich ciemniaków ten "krul" propagandy uważa swoich widzów.

- Senat nie wyraził zgody na przeprowadzenie konsultacyjnego referendum w sprawie zmian w Konstytucji w dnia 10-11 listopada. Wniosek prezydenta został odrzucony głównie głosami senatorów Platformy Obywatelskiej. Senatorowie Prawa i Sprawiedliwości głosowali za albo wstrzymali się od głosu - taką pełną szczerości zapowiedź materiału przeczytała Danuta Holecka w środowych Wiadomościach.

Tym samym przyznała, jak jak wielkich debili uważa ona i jej koledzy/koleżanki Polaków, którzy ją oglądają. I że łykną tak żenującą propagandę, że przy niej publicystyka braci Karnowskich wygląda jak mini wykłady o maxi sprawach Leszka Kołakowskiego.
Wiadomościom w te 17 sekund udało się naprawdę dużo. Nie dość, że obrazili inteligencję wszystkich organizmów żywych od eugleny zielonej wzwyż.

Udało im się też pokazać Polakom jak się dziś robi propagandę. W dwóch prostych krokach.

1. Tak, senatorowie PO głosowali przeciw i to ich głosy jako jedyne widnieją po stronie przeciw w wynikach głosowania, ALE to PiS od kilku tygodni mówił, że chce uwalić referendum Dudy, bo Duda jest Dudą i nie trzeba się nim przejmować. Wypowiedzi polityków znajdziesz tu, tu, tu i tu. Mowa była nawet o dyscyplinie. No i była. Większość polityków PiS nie zagłosowała za przeprowadzaniem referendum.


2. "Senatorowie Prawa i Sprawiedliwości głosowali za albo wstrzymali się od głosu" brzmi jak "o rany, PiS robił co mógł, prawie wszyscy byli za, kilku się tam wstrzymało, ale ta Platforma znów wszystko zepsuła". Sęk w tym, że są jeszcze wyniki głosowania.

Z których wynika, że Wiadomości ssą. I to nawet bardziej niż się wydawało. Oto prawdziwa liczba posłów głosujących za referendum i prawdziwa liczba wstrzymujących się, którzy uwalili Dudę i zmusili Wiadomości TVP do chwili szczerości.
No to...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...