Zmowa trzech plotkarskich pism. Ich okładki jednogłośnie przypomniały kobietom, gdzie ich miejsce

Viva, Show i Party pokazują kobietom, gdzie ich miejsce.
Viva, Show i Party pokazują kobietom, gdzie ich miejsce. Fot. ASZdziennik.pl
Na rynku pism plotkarskim toczy się zawzięta rywalizacja. Czasem jednak dochodzi do rozejmu w wyższej sprawie. Taki jak ten zawarty niedawno przez "Vivę", "Party" i "Show", które zjednoczyły się, by wspólnie pokazać kobietom ich miejsce.

To wspaniały przykład porozumienia między podziałami. Najnowsze numery Vivy, Party i Show prezentują kolejno tytuły z okładki: "Kariera czy dzieci", "Kariera czy ciąża?", "Praca kontra miłość".

Każde z pism stawia przed czytelniczkami ten dylemat w kontekście innych celebrytek. Między pracą a miłością wybierają Boczarska i Bachleda-Curuś, o karierze i dzieciach rozprawiają modelki Krupińska, Malinowska i Szczawińska, a nad urlopem macierzyńskim zastanawia się ponoć Małgorzata Rozenek-Majdan.

To piękne, widzieć, że w 2018 roku wybór między karierą a rodziną wciąż dotyczy jedynie kobiet. Że nie pojawiają się pytania o urlop wychowawczy Radosława Majdana, ani o poświęcenie kariery przez Marcina Gortata.

Redakcje zapowiadają, że dla kobiet w Polsce rozterka, czy poświęcić karierę dla dzieci będzie gorącym trendem także w 2019 roku.

I 2020.

I 2021.

Itd...
To jest ASZdziennik, ale żadne okładki nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...