Nie, Breaking Bad niestety nie wraca. Ale ten filmik z gwiazdami serialu jest równie dobry

Fot.Facebook.com/omazeworld
Od premiery jednego z najlepszych seriali w historii telewizji, który zachęcił tysiące osób do konsumpcji i handlu narkotykami, mija w tym roku 10 lat. Z tej okazji Bryan Cranston i Aaron Paul spotkali się ponownie w swoim wysłużonym vanie.

Nie, "Breaking Bad" nie wraca na antenę. Gwiazdy serialu coś jednak nagrały - doskonałe wideo, które zaprasza do udziału w kampanii charytatywnej na rzecz Narodowego Centrum dla Zaginionych i Wykorzystywanych Dzieci.

Na filmiku widzimy, że po 5 latach od zakończenia "Breaking Bad", Bryan Cranston nadal nie może się z tym pogodzić. Kiedy mieszkającego w byłym serialowym laboratorium na kółkach odwiedza Aaron Paul, okazuje się, że on też tęskni za produkcją bardziej, niż daje po sobie poznać.

Zobaczcie koniecznie, bo Cranston przypomina, że nadal ma doskonałego komediowego skilla, który pokazał m.in. w "Zwariowanym Świecie Malcolma".


Aha, kampanii towarzyszy konkurs. Jeden szczęściarz lub szczęściara poleci do Los Angeles, żeby razem z Walterem i Jesse'em ugotować coś w vanie.

Śniadanie lub metamfetaminę.

Raczej śniadanie.
To jest ASZdziennik, ale jeśli lubicie Breaking Bad, musicie to obejrzeć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...