Pyton dorósł i ma nową panią. Magdalena Ogórek twierdzi, że jest Matką Węży i chce tronu w Warszawie

Fot. Wikimedia Commons
Dobra wiadomość jest taka, że pyton tygrysi grasujący w Warszawie się odnalazł. Zła, że ma teraz 40 metrów długości i dosiada go Magdalena Ogórek, która żąda warszawskiego tronu.

Spór o władzę w stolicy robi się coraz bardziej napięty. Dopiero co w bezpośrednim pojedynku zmierzyli się Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski, a teraz po tytuł królowej zgłosiła się Magdalena Ogórek. Dosiadająca ogromnego pytona.

- Jestem Magdalaena Oghoorek, Pierwsza Tego Imienia, Zrodzona w Sojuszu, Niewybrana, Matka Węży, królowa Twittera, królowa Instagrama, władczyni Telewizji Publicznej, khaleesi Powieści Historycznej, protektorka Prawa i Sprawiedliwości - ogłosiła.

Ogórek twierdzi, że pyton to jej dziecko i teraz, kiedy już dorósł jedząc nadwiślańskie bobry i wędkarzy, pomoże jej zdobyć warszawski tron, który jej zdaniem jej się należy. Sprowadziła też ze sobą armię 10000 wiernych nieskalanych followerów gotowych walczyć w imieniu swojej władczyni do ostatniego komentarza.

Nie wiadomo na czym Ogórek opiera swoje pretensje do tronu. Niektórzy twierdzą, że to zemsta za pozbawienie jej rzekomo należnej z racji urodzenia korony w 2015 roku.

Pewne jest natomiast, że khaleesi jest szalenie zdeterminowana. Jej ludzie twierdzą, że na własne oczy widziała, jak zjada serce khala Millera.
To jest ASZdziennik, ale o taką Grę o Tron walczymy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...