Miły gest Wiadomości. Wytłumaczyły Jaggerowi, co miał na myśli i dlaczego popiera dobrą zmianę

Fot. Wikimedia Commons / Georges Biard / wiadomosci.tvp.pl
Mick, jesteś za stary i nie wiesz, co mówisz. Tego Mick Jagger dowiedział się z "Wiadomości" TVP o swoich słowach na temat reformy sądownictwa w Polsce. Wiadomości w kilka sekund wytłumaczyły liderowi The Rolling Stones, co tak naprawdę miał na myśli i dlaczego popiera dobrą zmianę.

–Jestem za stary, by być sędzią, ale dość młody, by śpiewać – powiedział Mick Jagger podczas koncertu w Warszawie, nawiązując do ustawy o Sądzie Najwyższym i listu Lecha Wałęsy, który prosił go wcześniej o reakcję na zmiany w sądownictwie.

Mick Jagger na interpretację swoich słów musiał poczekać aż do 19:30 i wieczornego wydania "Wiadomości" TVP.

– Paradoksalnie, wokalista The Rolling Stones swoją wypowiedzią dał Wałęsie do zrozumienia, że jest za stary, by być sędzią w tej sprawie – wytłumaczył Jaggerowi dziennikarz TVP.

W tym samym materiale TVP pomocną dłoń Jaggerowi, który jest za stary, by rozumieć co mówi, ale dość młody, by popierać dobrą zmianę, podał także komentator "Wiadomości" Adam Stankowski z "Gazety Polskiej Codziennie".

Jego zdaniem, Mick Jagger opowiedział Lechowi Wałęsie "spadaj!", i że jest to oczywista odmowa odpowiedzi na jego list.

Nieoficjalnie wiadomo, że po materiale o The Rolling Stones do "Wiadomosci" TVP z prośbą o interpetację słów znanych muzyków zwrócił się już amerykański prezydent Donald Trump.

Chce wiedzieć, co tak naprawdę ma na myśli Eminem skandujący na swoich koncertach "Fuck Trump" i dlaczego żarliwie popiera politykę migracyjną USA.
To jest ASZdziennik. Interpretacja Wiadomości nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...